Banner Top

Victoria ma najlepszych Żaków w Polsce!

Czwarta runda Indywidualnego Pucharu Polski Żaków rozegrana 14 września na torze w Lesznie była ostatnią częścią zmagań najmłodszych zawodników w całym cyklu tych zawodów i wyłoniła zwycięzców klasyfikacji generalnych turniejów do lat 6,8,10,12 i 14.

Klasyfikację generalną kategorii do lat 10 wygrał pocześnianin Aleks Radło! Natomiast tuż za nim, na drugiej lokacie uplasował się kolejny wychowanek Victorii Poczesna – Piotr Kweczke! Fantastyczny wynik podopiecznych trenera Pawła Rajczyka!

  • Kategoria: cz.Sport

Spora zaliczka Włókniarza po pierwszym meczu o brąz!

Chyba mało kto spodziewał się aż tak wysokiej wygranej forBET Włókniarza Częstochowa ze Stelmet Falubazem Zielona Góra. Tymczasem częstochowskie „Lwy” od początku przejęły inicjatywę w tym pojedynku, ostatecznie gromiąc przyjezdnych spod znaku Myszki Miki różnicą aż 24 punktów!

Tym samym trudno wyobrazić sobie chyba sytuację, w której osłabiona drużyna z Zielonej Góry odrobi stratę w przyszłotygodniowym rewanżu.

  • Kategoria: cz.Sport

Podrażnione Lwy szykują się do walki o brązowy medal. Co wyszarpią?

Przed drużyną forBET Włókniarza Częstochowa trudne zadanie, ale do wykonania. Lwy bowiem zmierzą się ze Stelmet Falubazem Zielona Góra w meczu o trzecie miejsce w PGE Ekstralidze.

Drużyna Marka Cieślaka z całą pewnością będzie chciała wygrać spotkanie oraz zapewnić sobie dużą przewagę punktową na domowym torze.

  • Kategoria: cz.Sport

Zapadła decyzja dotycząca licencji dla AZS-u na sezon 2019/20!

Komisja Licencyjna Polskiego Związku Piłki Siatkowej podjęła decyzję o nie udzieleniu licencji Klubowi Sportowemu AZS Częstochowa na rozgrywki sezonu 2019/2020 I ligi mężczyzn (Krispol 1. Liga). 

Komisja Licencyjna odmówiła wydania licencji Klubowi Sportowemu ASZ Częstochowa SSA na sezon 2019/2020 w związku z niespełnieniem wymogów przewidzianych w art. 27, pkt. 2 Regulaminu Wydawania Licencji Klubowych dla drużyn szczebla centralnego Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

  • Kategoria: cz.Sport

Kamil Dembczyk: Doświadczenie z tygodnia na tydzień rośnie

Jednym z juniorów w kadrze Lwów Avia Częstochowa jest Kamil Dembczyk. Zawodnik czyni stałe postępy w rozwoju swojej przygody ze speedrowerem i coraz częściej Tomasz Pokorski oferuje mu miejsce w składzie ligowym. Dodatkowo wystartował on w mistrzostwach świata.

Zapraszamy na krótką rozmowę.

Poznaliśmy godziny meczów o 3. miejsce w PGEE!

13 września o godzinie 20:00 odbędzie się pierwszy mecz finałowy PGE Ekstraligi. Spotkanie BETARD Sparta Wrocław – FOGO Unia Leszno transmitować będzie nSport+. Rewanż na stadionie w Lesznie rozegrany zostanie 22 września o godzinie 19:30 i również obejrzeć będzie go można w nSport+.

Oba mecze o trzecie miejsce pokaże na żywo ELEVEN SPORTS.

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px