Banner Top

Lwy wróciły na tor. Włodarczyk wygrywa u siebie, Szymański we Wrocławiu

Speedrowerzyści Lwów Avia Częstochowa rozpoczęli już przygotowania do sezonu 2020, choć wciąż nie wiadomo, kiedy ten wystartuje. W sobotę (23 maja) odbyły się na torze przy ul. Starzyńskiego 10a pierwsze treningi punktowane z udziałem miejscowych jeźdźców.

Indywidualnie prym wiódł najbardziej doświadczony.

Jedenastu siatkarzy rozstało się z Norwidem!

Nadszedł czas pożegnań. Dla niektórych siatkarzy sezon 2019/20 okazał się być ostatnim, w którym reprezentowali drużynę Exact Systems Norwid Częstochowa.

Dodatkowo jak informowaliśmy wczoraj dotychczasowa fizjoterapeutka „błękitno-granatowych” Paulina Łodej wraz z zamknięciem sezonu również kończy swoją przygodę z Norwidem!

Włókniarz na kwarantannie, a amator na torze (foto)

Żużlowcy Eltrox Włókniarza kończą okres kwarantanny i powoli zaczynają dopiero myśleć o wyjeździe na tor. Podopiecznych Marka Cieślaka wyprzedził żużlowiec-amator spod Jasnej Góry, który odbył sesje treningowe w Dalabuszkach.

Mowa o Pawle Wójciku.

Nie odjechał jeszcze biegu dla Włókniarza, a już... chce zostać na kolejny rok

Jason Doyle to jedyna nowa twarz w zespole Eltrox Włókniarza Częstochowa. Jedyna, ponieważ ciężko tak nazywać Rune Holtą, dla którego jest to kolejny powrót do „Świętego Miasta” i chęć podboju żużlowej Polski wraz z „Lwami”.

Australijczyk do Eltrox Włókniarza trafił na zasadzie wypożyczenia z Apatora Toruń, który spadł w minionym sezonie do eWinner 1. Ligi Żużlowej.

Raków traci ważne ogniwo. Szczepański wypadł na pół roku!

W trakcie jednego z treningów w Woli Chorzelowskiej, podczas walki o piłkę z innym zawodnikiem, Miłosz Szczepański doznał urazu skręcenia stawu kolanowego.

Po serii szczegółowych badań i konsultacji wiemy, że doszło do uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego (ACL) i łąkotki bocznej. Zapadła decyzja dotycząca IV ligi, niższych klas i rozgrywek młodzieżowych

Na zebraniu Prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, poświęconym w szczególności rozgrywkom seniorskich IV ligi i niższych klas rozgrywkowych oraz rozgrywek młodzieżowych, podjęto decyzję o zakończeniu tych zmagań.

Prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej wypracowali wspólne stanowisko o zakończeniu rozgrywek IV ligi i klas niższych oraz rozgrywek młodzieżowych prowadzonych przez Związki pomimo nierozegrania wszystkich zaplanowanych meczów.

Poznaliśmy terminy wszystkich meczów rundy zasadniczej PKO BP Ekstraklasy

Znamy już dokładne terminy wszystkich meczów rundy zasadniczej sezonu 2019/20 PKO Bank Polski Ekstraklasy. Przedostatnia kolejka odbędzie się w środku tygodnia (9-10 czerwca), a mecze decydujące o podziale tabeli na dwie grupy w niedzielę, 14 czerwca.

W porozumieniu z nadawcą telewizyjnym podjęta została także decyzja o braku poniedziałkowego meczu w 27. kolejce.

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px