Banner Top

Kacper Halkiewicz w połowie stawki w Pucharze Europy 85cc

W sobotę (8 sierpnia) w Gdańsku rozegrano Puchar Europy w mini żużlu. Jednym z reprezentantów Polski był częstochowianin - Kacper Halkiewicz, który do domu wraca bez medalu, ale z najlepszym wynikiem spośród biało-czerwonych.

Drugi z częstochowian zajął ostatnie miejsce.

PKS Victoria zaprasza na niedzielne zawody

Speedrowerzyści w okręgu południowym na brak jazdy w ostatnich tygodniach narzekać nie mogą. W ten weekend czekają ich kolejne imprezy, a w niedzielę rywalizacja zawita do Gminy Poczesna. PKS Victoria zaprasza na dwa turnieje.

O godzinie 14:30 i 16.

Karczewski ponownie na podium w Pucharze Ekstraligi 250cc

Łupem zawodnika Stali Gorzów - Oskara Palucha padła 2 runda Pucharu Ekstraligi w klasie 250cc. Z dobrym wynikiem do domu wrócił reprezentant Włókniarza Częstochowa - Franek Karczewski, który na Stadionie Olimpijskim wywalczył dwanaście punktów.

Zajął najniższy stopień podium.

Powrót w AZS-ie. Pierwszoligowiec dołączył do drużyny!

Trwa budowa drużyny Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa na sezon 2020/2021. Kolejnym siatkarzem, który wzmocni drugoligową kadrę biało-zielonych jest Damian Czyżyk! Dla 19-letniego środkowego jest powrót do AZS-u po rocznej przerwie.

- Cieszę się, że ponownie będę mieć przyjemność reprezentować barwy AZS-u. Mam nadzieję, że przed nami owocny sezon. Już teraz zapraszam wszystkich do kibicowania naszej drużynie, kiedy będzie to tylko możliwe - mówi powracający do AZS-u, Damian Czyżyk.

Duże wzmocnienie Rakowa

Nowym zawodnikiem czerwono-niebieskich został Maciej Wilusz, 31-letni środkowy obrońca. Piłkarz dołącza do Rakowa na zasadzie wolnego transferu. Jego kontrakt będzie obowiązywał do czerwca 2023 roku.

Kontrakt zawiera opcję przedłużenia o kolejny sezon. Maciej Wilusz urodził się 25 września 1988 roku we Wrocławiu. Ma 188 cm wzrostu i waży 85 kg.

Mecz Włókniarza z Unią ponownie przełożony

Ze względu na niekorzystne prognozy pogody, na wniosek organizatora Ekstraliga Żużlowa odwołała mecz 7. rundy PGE Ekstraligi zaplanowany na 4 sierpnia.

Nowy termin meczu ELTROX Włókniarz Częstochowa – FOGO Unia Leszno to 12 sierpnia.

Rewelacyjny Miśkowiak. W Grudziądzu tylko lub aż - remis

Znakomite widowisko zaserwowali żużlowcy podczas meczu MRGARDEN GKM-u Grudziądz z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Ostatecznie zacięte spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym.

Od czwartego biegu dnia prowadzenie trzymała ekipa gości, mimo że w szeregach Włókniarza nie widać było wyraźnego lidera.

Kadra AZS-u nabiera kształu. Kolejny siatkarz z kontraktem!

Kadra II-ligowej drużyny Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa nabiera kształtu. W klubie spod Jasnej Góry pozostaje 26-letni środkowy Damian Zygmunt.

- Bardzo się cieszę, że w kolejnym sezonie nadal będę występować w barwach AZS-u. Uważam, że klub dokonuje ciekawych wzmocnień, to będzie młodość połączona z doświadczeniem. Wierzę, że to zaowocuje dobrymi wynikami. Nasza drużyna będzie młoda i ambitna. Myślę, że w nadchodzącym sezonie stać nas będzie na sprawianie sobie oraz naszym kibicom wiele niespodzianek - mówi Damian Zygmunt.

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px