Banner Top

Koniec marzeń. Tauron AZS skończy rundę zasadniczą na dnie

"Człowiek wiedział, ale jednak trochę się łudził" - w sieci krąży popularny mem z tego typu stwierdzeniem. To samo można powiedzieć o największych optymistach Tauron AZS Częstochowa, którzy wierzyli, że w sobotnie popołudnie ich zawodnicy sprawią niespodziankę i pokonają faworyzowany KSP Siedlce. Niestety, skończyło się na walce i porażce 1:3.

Ostatnia szansa AZS-u na uniknięcie ostatniej lokaty. Rywalem KPS Siedlce

W sobotnie popołudnie w hali Uniwersytetu im. Jana Długosza przy ul. Zbierskiego dojdzie do konfrontacji w 24. kolejce siatkarskiej pierwszej ligi. Tauron AZS Częstochowa zmierzy się z KPS Siedlce. Dla gospodarzy to ostatnia okazja, aby przedłużyć matematyczne szanse na opuszczenie ostatniego miejsca przed fazą play-out.

Madsen z największą ilością akcji i wyprzedzeń na SGP Arenie

Sezon 2018 przyniósł nam wzrost liczby mijanek w PGE Ekstralidze o prawie 20%. Podobnie jak w poprzedzającym sezonie, 37% z nich miało miejsce jeszcze na pierwszym okrążeniu, czyli już po rozegraniu pierwszego łuku.

34% oglądaliśmy na drugim, 17% na trzecim, a 12% na czwartym kółku.

Mecz walki, ale Lechia górą w szlagierze

W czwartkowe popołudnie doszło do hitowego starcia w 24. kolejce rozgrywek siatkarskiej pierwszej ligi. Ekipa Exact Systems Norwida Częstochowa podejmowała Lechię Tomaszów Mazowiecki. Mimo ambitnej postawy gospodarzy, lepsi okazali się liderzy zaplecza PlusLigi.

Lubisz futbol amerykański? Święci ogłaszają nabór do drużyny

Częstochowska drużyna futbolu amerykańskiego - Święci zaprasza w sobotę na rekrutację do swojej ekipy. Zachęcająco brzmi fakt, iż sport do którego to poszukiwani są chętni jest idealny dla każdego.

Zaproszenie wystosowane jest dla wszystkich, którzy mają ukończone piętnaście lat.

Walentynkowy hit. Norwid odprawi lidera z całusem?

W czwartkowe popołudnie dojdzie do arcyciekawego starcia w Częstochowie pomiędzy Exact Systems Norwidem i Lechią Tomaszów Mazowiecki. Goście to lider rozgrywek siatkarskiej pierwszej ligi, który po tej kolejce może zapewnić sobie pierwsze miejsce przed fazą play-off.

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px