Banner Top

Madsen wypełni kontrakt, a dwaj pozostali uzgodnili warunki!

Nie udało się ekipie forBET Włókniarza Częstochowa zdobyć brązowego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski. Ekipa Marka Cieślaka wygrała co prawda w niedzielę, lecz w dwumeczu to Betard Sparta Wrocław okazała się być lepsza. Na pocieszenie kibicom pozostają informacje transferowe.

Warunki nowych umów ustaliła dwójka zawodników.

  • Kategoria: cz.Sport

Podział punktów na Lorecie. Słodko-gorzki remis Skry

Za nami 11. Kolejka w rozgrywkach drugiej ligi. Piłkarze Skry Częstochowa w sobotnie popołudnie podejmowali na własnym boisku ROW Rybnik. Był to szalenie ważny mecz dla dolnych układów tabeli. Ostatecznie starcie zakończyło się bezbramkowym remisem, które oba zespoły powinny zaakceptować z lekkim niedosytem.

  • Kategoria: cz.Sport

Raków z(a)lał Wartę w Poznaniu. Fatalna kontuzja Sapały

W starciu 11. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi piłkarze Rakowa Częstochowa w pewnym stylu pokonali na wyjeździe Wartę Poznań 2:0 i umocnili się na fotelu lidera tabeli. Fatalnej kontuzji nabawił się jeden z zawodników częstochowskiego zespołu, Igor Sapała, który doznał złamania ręki z przemieszczeniem. Z kolei gospodarze kończyli ten mecz w dziewiątkę.

Faworytami tej konfrontacji byli rzecz jasna podopieczni Marka Papszuna, którzy do sobotniego starcia mogli pochwalić się passą siedmiu spotkań bez porażki. W dwóch ostatnich konfrontacjach RKS jednak zanotował dwa remisy, toteż koniecznie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę.

  • Kategoria: cz.Sport

Raków w Poznaniu o podtrzymanie passy. Swojej i rywala

To już 11. kolejka rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Piłkarzom Rakowa Częstochowa tym razem przyjdzie rywalizować w Poznaniu z tamtejszą Wartą. Niestety podopieczni Marka Papszuna znowu muszą zagrać o bardzo wczesnej porze, która we wcześniejszych przypadkach im nie służyła. Oby w sobotę 22 września było inaczej.

  • Kategoria: cz.Sport

Wielka siatkówka w Częstochowie! HSC areną finałów Klubowych Mistrzostw Świata

Częstochowa będzie gospodarzem tegorocznych finałowych zmagań Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn. W Hali Sportowej Częstochowa 1 i 2 grudnia zagrają cztery najlepsze drużyny klubowe świata, wyłonione wcześniej w rozgrywkach grupowych z udziałem 8 zespołów.

Klubowe Mistrzostwa Świata zawitają do Polski po raz drugi.

  • Kategoria: cz.Sport

Siatkarze AZS będą promowali Częstochowę!

Rozstrzygnięty został kolejny przetarg na promocję Częstochowy poprzez sport. W zakresie promocji poprzez zespół siatkarski, biorący udział w rozgrywkach I ligi, jedynym oferentem był AZS Częstochowa. Umowa do końca 2018 r., która jest w trakcie podpisywania, opiewa na blisko 600 tys. zł.

Klub będzie realizował promocję Miasta Częstochowy podczas wszystkich spotkań w roli gospodarza oraz wszystkich spotkań wyjazdowych.

  • Kategoria: cz.Sport

Siatkarskie szlify, bo sezon tuż, tuż

Do rozpoczęcia siatkarskiego sezonu w pierwszej lidze coraz mniej czasu. Z tego powodu AZS Częstochowa i Exact Systems Norwid Częstochowa szlifują formę. Jedni i drudzy rozgrywają sparingi, a ci pierwsi jeszcze dokonują ostatnich zakupów na rynku transferowym.

O ile w przypadku klubu z ul. Jasnogórskiej wszystko przebiegało pomyślnie, harmonijnie i bardzo spokojnie, o tyle los akademików był w pewnym momencie bardzo niepewny.

  • Kategoria: cz.Sport

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px