Banner Top

Zmarł Waldemar Ułamek

Smutne informacje przekazał w czwartkowy poranek Włókniarz Częstochowa. 18 czerwca po ciężkiej chorobie w wieku 66 lat na zawsze z tego świata odszedł Waldemar Ułamek.

Był jednym z najbardziej charakterystycznych kierowników startów w naszym kraju w latach 90-tych ubiegłego stulecia.

W Boże Ciało podwójna dawka speedrowerowego ścigania

W najbliższy czwartek (20 czerwca) na obiekcie przy ul. Starzyńskiego 10a czeka nas podwójna dawka speedrowerowych emocji. W Boże Ciało nasi zawodnicy rywalizować będą w dwóch imprezach rangi okręgowej.

Dobrego ścigania z pewnością nie zabraknie.

Zmiana terminu spotkania forBET Włókniarza z Get Well Toruń!

Do dwóch zmian w kalendarzu rozgrywek PGE Ekstraligi doszło w dniu dzisiejszym. W komunikacie Speedway Ekstraligi poinformowano, iż mecz 11. kolejki ligowej pomiędzy forBET Włókniarzem a Get Well Toruń nie odbędzie się w planowanym terminie.

Na stadion udamy się nieco wcześniej.

Przedłużenie kontraktu z Malinowskim było naturalną koleją rzeczy

Informujemy, że umowa Piotra Malinowskiego z częstochowskim klubem została przedłużona. Jego kontrakt z Rakowem będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

- Dziękuję władzom Klubu i sztabowi trenerskiemu za zaufanie, a Kibicom za wsparcie, które otrzymuję od nich na każdym kroku. Jestem stąd, dlatego tym bardziej cieszę się, że będzie mi dane wystąpić w ekstraklasie w barwach Rakowa - powiedział Piotr Malinowski.

We wtorek żużlowe ściganie w Częstochowie

Już we wtorek (18 czerwca) kolejne emocje na SGP Arenie Częstochowa. Punktualnie o godzinie 17:00 rozpocznie się bowiem IX runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Wstęp na zawody będzie możliwy po zakupieniu biletu w cenie 10 zł.

Zmiana lokalizacji domowych meczów Rakowa!

Informujemy, że decyzją Komisji Licencyjnej PZPN z dnia 14 czerwca 2019 roku, Raków Częstochowa uzyskał zgodę na rozgrywanie swoich meczów w sezonie 2019/2020 LOTTO Ekstraklasy w charakterze gospodarza na stadionie przy ul. Sportowej w Bełchatowie.

Dopiero dziś zapadła ostateczna decyzja.

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px