Banner Top

Blisko, coraz bliżej. Czy to już dziś?

Piłkarze Rakowa stopniują emocje związane z awansem do Lotto Ekstraklasy. O tym, że RKS uzyska promocję wiadomo powszechnie od kilku tygodni, ale tzw. "oficjalka" jeszcze nie nastąpiła. Cała futbolowa Częstochowa wierzy, że to stanie się 24 kwietnia.

  • Kategoria: cz.Sport

Starcie beniaminków na Lorecie. Dla kogo Wielka Sobota?

W wielkanocną sobotę w samo południe zostanie rozegrana 29. kolejka rozgrywek piłkarskiej drugiej ligi. W Częstochowie ekipa Skry podejmie Resovię Rzeszów. Będzie to zatem starcie dwóch drużyn, które awansowały przed tym sezonem na zaplecze Fortuna 1 Ligi. Kto spędzi święta w lepszej atmosferze?

  • Kategoria: cz.Sport

Włókniarz poznał rywali i terminarz DMPJ. Dwa turnieje w Częstochowie

7 maja na torach w Zielonej Górze, Opolu, Toruniu oraz Lublinie wystartuje tegoroczna walka o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. Wszystkie drużyny zostały podzielone na cztery grupy, a w fazie eliminacyjnej czeka ich dwanaście turniejów.

Dwa turnieje zawitają także do Częstochowy.

  • Kategoria: cz.Sport

"Jeden meczbol nie wykorzystany. Zostało jeszcze pięć". Remis Rakowa w Bytowie

- Przyjechaliśmy po zwycięstwo i wiadomo co by to oznaczało. Nie wygraliśmy, mamy remis, jeden meczbol niewykorzystany, ale zostało nam jeszcze pięć. Na pewno jesteśmy rozczarowani, bo zagraliśmy dobry mecz i mogliśmy wycisnąć więcej. Tego nie zrobiliśmy dlatego remisujemy - powiedział po czwartkowym meczu w Bytowie szkoleniowiec Rakowa Częstochowa, Marek Papszun.

  • Kategoria: cz.Sport

Juniorzy Eco-Team AZS-u 2020 Stolzle Częstochowa wicemistrzem Polski!

Drużyna Eco-Team AZS-u 2020 Stolzle Częstochowa w sezonie 2018/2019 kroczyła od zwycięstwa do zwycięstwa, wygrywając piętnaście meczów z rzędu. W ostatnim spotkaniu sezonu częstochowianie musieli uznać wyższość Trefla Gdańsk.

Juniorzy AZS-u 2020 osiągnęli jednak ogromny sukces, zostając wicemistrzem Polski!

  • Kategoria: cz.Sport

Panowie! Zróbcie to! Ekstraklasa dla Rakowa już w czwartek?

18 kwietnia 2019 roku to data, która może zapisać się w historii częstochowskiego Rakowa. Tego dnia bowiem podopieczni Marka Papszuna staną przed szansą zapewnienia sobie powrotu do rozgrywek ekstraklasy po 21 latach przerwy. Do pełni szczęścia brakuje zwycięstwa w Bytowie z walczącą o utrzymanie Bytovią.

  • Kategoria: cz.Sport

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px