Banner Top

X Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej - Czas Kobiet

Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej to wyjątkowe wydarzenie i doskonała platforma do dyskusji o różnych aspektach kobiecości i wyzwaniach, jakie stawia przed kobietami współczesność.

Forum jest jedynym, odbywającym się cyklicznie na terenie ziemi częstochowskiej, spotkaniem kobiet, inspirowanym przez kobiety i poświęconym zagadnieniom ich dotyczącym. Spotkania mają na celu stworzenie płaszczyzny do dyskusji oraz wymiany własnych doświadczeń i poglądów, jak również upowszechnienie wiedzy na temat różnych form aktywności kobiet.

Są niezależną przestrzenią i wolnym forum wymiany myśli, doświadczeń i rad, jakie mogą przekazać sobie kobiety. W poprzednich latach każdorazowo w Forum uczestniczyło bezpośrednio około 400 osób, głównie kobiet, zarówno z miasta Częstochowy, jak i powiatów: częstochowskiego, lublinieckiego, myszkowskiego
i kłobuckiego.

W tym roku w ramach Forum odbędą się dwa panele dyskusyjne („Kreatywność kobiet” i „Dyplomacja kobiet”), warsztaty interdyscyplinarne, występ zespołu Cantares oraz spotkanie z Arturem Barcisiem. Dodatkowo na uczestniczki czekać będą bezpłatne konsultacje psychologa, neurologa, dermatologa i podologa, stoiska kosmetyczne, pokazy fryzjerskie i makijażu, stoiska z rękodziełem, bezpłatne konsultacje ze specjalistami w zakresie poradnictwa zawodowego, pokazy sztuki haftu artystycznego i warsztaty malowania na szkle oraz techniki decoupage.

Dodatkowo swoją ofertę edukacyjną przedstawią Uniwersytet im. Jana Długosza i Politechnika Częstochowska oraz zaprezentowana zostanie akcja „Dziewczyny na politechniki”.

Sobota, 21 września 2019, godzina 10.30
Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczny im. Jana Długosza, ul. Waszyngtona 4/8, Częstochowa

Więcej szczegółów na temat imprezy można znaleźć na stronie: www.kobiety.czest.pl

cz.info.pl; źródło: Informacja prasowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px