Banner Top

Śpiewobranie - X Konkurs Wokalny

Zapraszamy do udziału w X Konkursie Wokalnym ŚPIEWOBRANIE organizowanym przez ALA Autorskie Liceum Artystyczne i Akademickie w Częstochowie we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Częstochowie. Uczestnikami Konkursu mogą być soliści i solistki, mieszkający na terenie Polski.

Uczestnicy startują w 2 kategoriach wiekowych:
- kat. I - uczniowie szkół podstawowych klas 6,7,8;
- kat. II - uczniowie szkół ponadpodstawowych klasa I oraz ponadgimnazjalnych klas 1-3.

Przesłuchania wstępne odbędą się na terenie Zespołu Szkół Artystycznych i Akademickich ALA w Częstochowie (ul. Nadrzeczna 5, Częstochowa) w dniach:
- 9 marca od godziny 9:00 - kat. I;
- 10 marca od godziny 9:00 - kat. II.

Warunkami zgłoszenia są:
- wysłanie dokładnie wypełnionej Karty Zgłoszeniowej wraz ze zgodą RODO (wzór na www.alacz.edu.pl oraz facebooku „Śpiewobranie- Ogólnopolski Konkurs Wokalny) w nieprzekraczalnym terminie do 2 marca 2020 do godziny 16:00 na adres – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

- Wysłanie pliku w standardowym formacie (np. mp3, wav, etc.) z podkładem prezentowanej piosenki w nieprzekraczalnym terminie do 2 marca 2020 do godziny 16:00 na adres – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gala X Edycji Konkursu Wokalnego ŚPIEWOBRANIE odbędzie się 23 marca 2020 o 18:00 w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie.

Regulamin i Karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ

cz.info.pl; źródło: ROK Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px