Banner Top

Recital kabaretowy Artura Andrusa

Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie zaprasza na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestowanymi przebojami piosenki kabaretowej.

Pojawią się także nowe, pochodzące z premierowego Albumu pt. „Sokratesa 18”.

O podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w którym autor był i takich, których nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie.

Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać.

Arturowi Andrusowi towarzyszyć będą muzycy:
Wojciech Stec – fortepian, gitara
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Paweł Żejmo – perkusja

foto: Honorata Karapuda

sobota, 5 października, godz.19.30
Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, ul. Kilińskiego 15
Dział Promocji i Sprzedaży: tel./fax: (34) 372 33 27 (47, 57), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasa biletowa: tel. (34) 372 33 06, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bilety: Parter: 90 zł, Balkon: 80 zł

cz.info.pl; źródło: Teatr im. Adama Mickiewicza

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px