Banner Top

Ania Rusowicz: Przebudzenie

„Przebudzenie” to najnowsza, długo wyczekiwana płyta Ani Rusowicz. Artystka tym razem swój album wyprodukowała sama. Zainspirowana podróżami m.in do Nowego Orleanu nagrała muzykę z zespołem na tzw. Setkę i przy użyciu taśmy.

Rusowicz jak zawsze charakteryzuje się dobrym klasycznym smakiem lat 60. i 70. Tym razem ania zaprosiła do współpracy instrumenty dęte, które nadały klimat bluesowo/funkowo/rockandrollowy w niektórych momentach wręcz przypominający klimat jamesa browna czy też otisa reddinga.

Jak zawsze jest to sentymentalna podróż do lat 60/70, tych które można powiedzieć, że będą powracały i kojarzyły się z prawdą i życiem człowieka wychodzącego naprzeciw drugiemu człowiekowi żyjącemu zgodnie z naturą.

Teatr im. A. Mickiewicza zaprasza Was w bigbitowo-rockowo-funkową podróż, w którą chętnie wybierali się hipisi a dzisiaj ich idee są jak najbardziej aktualne.

Ania Rusowicz – polska wokalistka, laureatka czterech nagród Fryderyka. Kompozytorka, autorka tekstów, ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60. i 70. w Polsce. Nagrała cztery albumy w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”. Koncerty, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem oraz smakiem.

Tylko jeden koncert!

sobota. 22.02.2020 - godz. 19:00
Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, ul. Kilińskiego 15
Bilety w cenie: parter - 65 zł, balkon - 55 zł

cz.info.pl; źródło: Teatr im. Adama Mickiewicza

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px