4 Szmery - przystanek Meta

W Klubie „Muzyczna Meta” odbył się koncert jednego z najlepszych w Europie cover-bandów AC/DC - 4 Szmery.

Zaczęli grać dla przyjemności. Połączyła ich wspólna fascynacja jednym z największych zespołów tego świata - AC/DC. Bo można być fanem, ale z czasem, jak napisał o nich ostatnio red. Metz „słuchanie już nie wystarcza”. W ciągu minionych 12 lat zagrali ponad 800 koncertów na zlotach motocyklowych, rajdach samochodowych, dniach miast i festiwalach muzycznych w kraju i za granicą (Litwa, Niemcy, Ukraina).

Do tej pory wydali dwie płyty. Pierwszą z nich nagrali w legendarnej „Muzycznej Owczarni” w Jaworkach w 2007 roku.

Druga to zapis akustycznego koncertu ze studia PR III im. Agnieszki Osieckiej, który odbył się w 30-tą rocznicę śmierci „Bona” Scotta. W nagraniu wzięli udział Przyjaciele zespołu: Janek Gałach, Jacek Królik, Andrzej Nowak (TSA) i Paweł „Bejbi” Mąciwoda (SCORPIONS) Ich największym sukcesem jest fakt, że są razem w niezmienionym składzie już od 12 lat. Wokół nich dzieją się różne dziwne historie, a oni grają coraz więcej koncertów dla naprawdę fantastycznych ludzi.

I dopóki trwa ta reakcja, będą to robić. Bo chyba o to w rock ‘n’ rollu chodzi…. Bo ludzie lubią słuchać piosenek, które dobrze znają, bo są prawdziwi w tym co robią. Mogliby dopisać jeszcze kilka stron, ale wolą dla Was zagrać:)

Reportaż z koncertu TUTAJ

cz.info.pl; źródło: MM; foto Kornel Orłowski

{gallery}00_fotorelacje/4-szmery-meta-id-11358:61:41:0:0:jquery_slimbox:Galleria{/gallery}