Eternal Movement Tour TFN

Koncert dwóch polskich największych zespołów z kręgu post-rock/post-metal. TIDES FROM NEBULA oraz OBSCURE SPHINX i ich gościa - Besides zagrali 29 marca w częstochowskim Teatrze from Poland.

Kilka miesięcy temu wyszły nowe albumy obu zespołów ('Eternal Movement' oraz 'Void Mother') i te wydawnictwa promować będzie trasa.

Zespól Tides From Nebula został założony na początku 2008 roku. W rok powstało prawie 50 minut energetycznej, przestrzennej i przede wszystkim bardzo emocjonalnej gitarowej muzyki instrumentalnej, która złożyła się na ich debiutancki album. Album ‘Aura’ został wydany w marcu 2009 i od razu został bardzo entuzjastycznie odebrany zarówno przez krytyków jak i słuchaczy, zebrał bardzo wysokie noty w prasie polskiej jak i zagranicznej.

Zespół w mgnieniu oka stał się najważniejszym polskim zespołem post-rockowym i jednym z najlepszych „towarów eksportowych” w Polsce. Zyskał też opinię wyśmienitego zespołu koncertowego. Swoją koncertową klasę zespół potwierdził wygrywając dwa największe konkursy dla młodych zespołów: Neuro Music (Asymmetry Festival) oraz Before Party (KnockOut Festival).

Więcej o zespole TUTAJ

Nasz reportaż z koncertu TUTAJ

cz.info.pl; foto: Kornel Orłowski

{gallery}00_fotorelacje/tides-tfp-id-11512:61:41:0:0:jquery_slimbox:Galleria{/gallery}