Banner Top

Znamy datę meczów sparingowych Włókniarza z Unią Leszno

  • Published in cz.Sport

Drużynowy Mistrz Polski - Fogo Unia Leszno będzie jednym ze sparingpartnerów częstochowskiego Eltrox Włókniarza przed startem rozgrywek ligowych. Dziś już wiemy, kiedy dokładnie podopieczni Marka Cieślaka zmierzą się z biało-niebieskimi.

Nie będzie to jedyny sparing Lwów.

Przypomnijmy, że pierwsze mecze sparingowe ekipa Eltrox Włókniarza odjedzie (o ile oczywiście pozwoli na to pogoda) 21 i 22 marca. Wówczas rywalem biało-zielonych będzie beniaminek PGE Ekstraligi - KS ROW Rybnik. Przy ogłaszaniu sparingpartnerów Włókniarz przekazał, że z mistrzem Polski zmierzy się tydzień później. Dziś już wiemy, że pierwszy mecz odbędzie się w Lesznie, a zaplanowany został na 27 marca (piątek). W Częstochowie obie drużyny spotkają się dwa dni później - 29 marca (niedziela).

Marek Cieślak nie wyklucza, że do tych czterech sparingów dojdzie jeszcze jakaś potyczka z klubem pierwszoligowym. Przed ligową inauguracją odbędą się jeszcze eliminacje Złotego Kasku, a także mecz Żużlowej Reprezentacji Polski w którym wystąpić może Paweł Przedpełski, choć ten pojedynek odbędzie się tego dnia co sparing z Bykami.

cz.info.pl, Konrad Cinkowski, foto: Zbigniew Tromczyński

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px