Banner Top

Zengota i Jabłoński z awansem do finału ZK

  • Published in cz.Sport

Zwycięstwem zawodnika Dospelu CKM Włókniarz Częstochowa - Grzegorza Zengoty, zakończył się jeden z półfinałów Złotego Kasku.

Tuż za jego plecami z dorobkiem 11 punktów uplasował się Mirosław Jabłoński, który zdobył tyle samo punktów co Piotr Pawlicki, lecz uległ zawodnikowi Unii w bezpośrednim pojedynku i tym samym został sklasyfikowany na trzecim miejscu.

Klasyfikacja półfinału Złotego Kasku w Ostrowie Wlkp.:
1. Grzegorz Zengota (3,3,2,3,3) 14
2. Piotr Pawlicki (3,2,2,2,2) 11
3. Mirosław Jabłoński (2,3,3,3,0) 11
4. Rune Holta (3,3,1,3,0) 10
5. Przemysław Pawlicki (2,T,3,3,1) 9
6. Grzegorz Walasek (3,2,1,1,2) 9
7. Krzysztof Buczkowski (2,1,1,2,3) 9
8. Robert Miśkowiak (0,2,3,3) 8
---
9. Tobiasz Musielak (0,2,2,1,2) 7 +3  - rezerwowy
---
10. Adrian Miedziński (2,1,3,0,1) 7 + wykluczenie
11. Jakub Jamróg (D,1,2,2,1) 6
12. Maciej Janowski (1,0,1,1,2) 5
13. Tomasz Jędrzejak (1,1,0,2,1) 5
14. Adam Skórnicki (1,3,0,0,0) 4
15. Karol Baran (W,0,3) 3
16. Krzysztof Jabłoński (1,D,0,1,D) 2
17. Piotr Dym (0,0,0,W) 0

Biegi z udziałem Zengoty i Jabłońskiego:
1. G. Walasek, M. Jabłoński, M. Janowski, T. Musielak
2. G. Zengota, Prz. Pawlicki, T. Jędrzejak, J. Jamróg (D)
3. R. Holta, K. Buczkowski, K. Jabłoński, R. Miśkowiak
4. Pi. Pawlicki, A. Miedziński, A. Skórnicki, K. Baran (W)
5. A. Skórnicki, T. Musielak, J. Jamróg, K. Jabłoński (D)
6. R. Holta, Pi. Pawlicki, T. Jędrzejak, M. Janowski
7. G. Zengota, G. Walasek, K. Buczkowski, P. Dym
8. M. Jabłoński, R. Miśkowiak, A. Miedziński, P. Dym
9. A. Miedziński, T. Musielak, K. Buczkowski, T. Jędrzejak
10. R. Miśkowiak, J. Jamróg, M. Janowski, K. Baran
11. Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki, G. Walasek, K. Jabłoński
12. M. Jabłoński, G. Zengota, R. Holta, A. Skórnicki
13. G. Zengota, Pi. Pawlicki, T. Musielak, P. Dym
14. Prz. Pawlicki, K. Buczkowski, M. Janowski, A. Skórnicki
15. R. Holta, J. Jamróg, G. Walasek, A. Miedziński
16. M. Jabłoński, T. Jędrzejak, K. Jabłoński, P. Dym
17. K. Baran, T. Musielak, Prz. Pawlicki, R. Holta
18. G. Zengota, M. Janowski, A. Miedziński, K. Jabłoński (D)
19. R. Miśkowiak, G. Walasek, T. Jędrzejak, A. Skórnicki
20. K. Buczkowski, Pi. Pawlicki, J. Jamróg, M. Jabłoński

Bieg dodatkowy o 9 miejsce:
21. T. Musielak, A. Miedziński (W)

cz.info.pl, Konrad Cinkowski, źródło: eSpeedway.pl

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px