Banner Top

Włókniarz ogłosił sparingpartnerów

  • Published in cz.Sport

W środowe przedpołudnie poznaliśmy terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2020. Dziś częstochowski Włókniarz przekazał, że podopieczni Marka Cieślaka zmierzą się z dwójka rywali w ramach przedsezonowych treningów punktowanych.

Obaj rywale będą ekstraligowi.

Na inaugurację PGE Ekstraligi częstochowski Włókniarz podejmie na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz (3 kwietnia), zaś tydzień później uda się do Zielonej Góry (pełen terminarz TUTAJ). By należycie przygotować się do tych dwóch spotkań, a także całego sezonu brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski rozegra dwa dwumecze sparingowe.

Pierwsze z nich odbędą się 21 i 22 marca z KS ROW Rybnik, który zakontraktował dość nieobliczalny skład z Gregiem Hancockiem na czele. Tydzień później Lwy spotkają się z mistrzem Polski Fogo Unią Leszno. Gospodarze poszczególnych spotkań zostaną ustaleni w późniejszym terminie.

Dla zawodników będzie to idealna okazja, aby sprawdzić sprzęt i formę przed pierwszymi imprezami, zaś dla trenerów na przetestowanie nowej tabeli biegowej (więcej na jej temat TUTAJ).

cz.info.pl, Konrad Cinkowski, foto: Zbigniew Tromczyński

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px