Banner Top

Sparing Włókniarza z Unią bez czołowych zawodników

29 marca (niedziela) do Częstochowy na sparingowe ściganie z miejscowym Eltrox Włókniarzem przyjedzie zespół Fogo Unii Leszno. Wiemy już, że obie drużyny do tego pojedynku przystąpią osłabione, a rywal bez swoich kluczowych zawodników.

Spowodowane to jest meczem kadry narodowej.

Tego samego dnia odbędzie się mecz Żużlowej Reprezentacji Polski z reprezentacją Australii. Dziś Marek Cieślak odsłonił karty swojej ekipy i wiemy już, że do Torunia uda się aż trzech zawodników Fogo Unii LesznoBartosz Smektała, Janusz Kołodziej oraz Dominik Kubera. W materiałach promujących ten mecz informowano z kolei, że goście będą chcieli desygnować do boju wypożyczonego do Włókniarza z eWinner ApatoraJasona Doyle'a.

Absencja Australijczyka w tym meczu mocno nie wpłynie na biało-zielonych, bowiem swoją szansę mógłby dostać Luke Becker, trzeci młodzieżowiec czy po prostu z racji sparingowego charakteru zastosowane zostanie zastępstwo zawodnika i każdy senior pojedzie bieg więcej. Goście do Częstochowy powinny desygnować Emila SajfutdinowaPiotra PawlickiegoJarosława Hampela oraz najpewniej dwóch Australijczyków - Brady'ego KurtzaJaimona Lidseya.

cz.info.pl, Konrad Cinkowski

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px