Banner Top

Skra wygrywa sparing i żegna się z piłkarzem

W środowe popołudnie na obiekcie przy ul. Loretańskiej miejscowa KS Skra rozegrała kolejny przedsezonowy sparing. Tym razem rywalem była czołowa drużyna 1. grupy III ligi – Sokół Aleksandrów Łódzki. Skra ten mecz wygrała.

Na boisku było widać przewagę Skry.

Na pierwszą bramkę czekaliśmy aż do końcówki spotkania, gdy w osiemdziesiątej minucie meczu do bramki rywala trafił Piotr Nocuń. Sześć minut później z rzutu karnego wynik podwyższył i ustalił Adam Mesjasz. Skra wygrała tym samym ostatecznie 2:0. Starcie z ekipą z województwa łódzkiego zakończyło serię sparingów z trzecioligowcami. Teraz Skrę czekać będą już tylko pierwszoligowcy (Odra Opole i PGE GKS Bełchatów) oraz Garbarnia Kraków.

Ponadto Skra ogłosiła, że żegna się z jednym z piłkarzy. Mowa o Damianowi Niedojadzie, który wychowankiem Pogoni Pieszyce, ale większość swojej piłkarskiej kariery (7 sezonów) spędził w Lechii Dzierżoniów. Niewykluczone, że właśnie tam kontynuował będzie dalszą grę.