Banner Top

Skra ma nowego piłkarza i pierwsze sparingowe zwycięstwo

  • Published in cz.Sport

W pierwszym tegorocznym spotkaniu kontrolnym nasza drużyna pokonała 2-1 RKS Radomsko, choć długimi fragmentami to goście prowadzili przy Loretańskiej. Obie bramki dla Skry w końcówce meczu zdobył Dawid Wolny.

Jak na pierwszy sparing, zawodnicy RKS-u zagrali chyba trochę za twardo – przyznał po meczu trener Paweł Ściebura.

W drugiej części sparingu szansę debiutu w Skrze otrzymał Lucjan Zieliński, który ledwie kilkadziesiąt minut wcześniej parafował kontrakt przy Loretańskiej. Piłkarsko zaprezentował się bardzo obiecująco, ale niestety musiał zejść z boiska przed czasem wskutek urazu po starciu z jednym z rywali. – Lucek ma lekko rozcięty łuk brwiowy, nie jest to na szczęście żadna poważna kontuzja. To piłkarz, który ma doświadczenie w drugiej lidze, rozegrał tam sporo meczów. Widać dobrą jakość w grze jeden na jeden. Myślę, że będzie dla nas istotnym punktem drużyny. Zawodnicy z Radomska zagrali bardzo twardo, jak na pierwszy sparing chyba nawet trochę za ostro. Najważniejsze, że kończymy bez poważniejszych urazów – powiedział po spotkaniu trener Paweł Ściebura.

Kolejny mecz kontrolny naszą drużynę czeka już w sobotę (18.01). Pierwotnie mieliśmy ten mecz zagrać na stadionie w Opolu, ale starcie ze Stalą Brzeg ostatecznie przeniesiono na Loretańską. Początek o godzinie 11.00. Wstęp wolny.

cz.info.pl, ks-skra.pl

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px