Banner Top

Piłkarski weekend (6): Dziewięć bramek w obu meczach Skry

  • Published in cz.Sport

Kolejne mecze dwóch drużyn Skry za nami. W weekend grała zarówno męska drużyna jak i przedstawicielki sekcji żeńskiej. W obu spotkaniach padło aż dziewięć bramek, lecz w zdecydowanie lepszych humorach byli panowie.

Wygrali oni swój mecz.

Niech żałują ci, którzy nie widzieli meczu Skry z Bytovią Bytów! Nasz zespół grając przez 45 minut w dziesiątkę potrafił dwa razy obejmować prowadzenie i zdobył trzy punkty. – Cieszą przede wszystkim trzy punkty, bo wiadomo jaka jest nasza sytuacja w tabeli – mówił po meczu Krzysztof Napora. – Teraz trzeba sięgnąć po punkty w kolejnych meczach, bo potrzebna nam jest jakaś seria, może nie zwycięstw, ale chociaż spotkań bez porażki.

Skra Częstochowa – Bytovia Bytów 3:2 (1:1)
1:0 Dawid Wolny (8.) asysta Piotr Nocoń
1:1 Kacper Kawula (32.)
2:1 Piotr Nocoń (83.) asysta Kamil Zalewski
2:2 Piotr Giel (86.)
3:2 Krzysztof Napora (87.) asysta Piotr Nocoń

Nie udała się wyprawa do Bielawy, gdzie lider okazał się za mocny i w niedzielę wygrał zasłużenie ze Skrą Ladies. Choć mecz jest przegrany to można dopatrywać się małych pozytywów, szczególnie za pierwszą połowę. W niedzielę rywal był jednak z najwyższej półki i patrząc z perspektywy całego meczu Bielawianka wygrała zasłużenie. Naszym dziewczynom należą się jednak brawa za styl gry, za konsekwencję w wypełnianiu przedmeczowych, trenerskich założeń.

Bielawianka Bielawa – Skra Ladies Częstochowa 4-0 (1-0)

cz.info.pl, Konrad Cinkowski, źródło: social media Skry Ladies + ks-skra.pl

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px