Banner Top

Nowy sponsor tytularny Włókniarza!

  • Published in cz.Sport

We wtorkowe przedpołudnie poznaliśmy nazwę sponsora tytularnego częstochowskiego Włókniarza na sezon 2020. Będzie to kompletnie nowy partner, który zastąpi w tej roli dotychczasowego – firmę forBET.

Do połowy grudnia nic nie wskazywało na to, że we Włókniarzu może dojść do zmiany sponsora tytularnego.

Pierwsze głosy na ten temat pojawiły się jednak tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, a teraz już wiemy w stu procentach, że po dwóch latach biało-zieloni pozyskają kolejnego partnera, który dołączy do nazwy zespołu. Klub w obecności przedstawicieli mediów, a także m.in. władz miasta ogłosił, że miejsce legalnych zakładów bukmacherskich – forBET – zajmie lokalna firma. Drużyna żużlowa pojedzie pod nazwą eltrox Włókniarz Częstochowa. To ósmy sponsor tytularny „Lwów” w przeciągu ostatnich dziesięciu lat.

Przypomnijmy, że w zespole Lwów w przyszłym roku ujrzymy jedną nową twarz – Jasona Doyle'a, który został wypożyczony z Apatora Toruń oraz dobrze znanego już pod Jasną Górą Rune Holtę. Skład uzupełni trio: Leon Madsen, Fredrik Lindgren, Paweł Przedpełski oraz młodzieżowcy z Jakubem Miśkowiakiem na czele.

Sponsorzy tytularni Włókniarza w ostatnich latach:
2019 - forBET
2018 - forBET
2017 - Vitroszlif, CrossFit
2016 - Eko-Dir
2015 - brak ligowego żużla
2014 - KantorOnline, Viperprint
2013 - Dospel
2012 - Dospel
2011 - brak

cz.info.pl Konrad Cinkowski

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px