Banner Top

Musiolik trafi do Wisły Kraków? Właściciel Rakowa komentuje

  • Published in cz.Sport

Sebastian Musiolik jest jedną z wiodących postaci nie tylko w ekipie częstochowskiego Rakowa, ale także w PKO BP Ekstraklasie. Nic więc dziwnego, że przed okienkiem transferowym mówi się, że może on opuścić zespół spod Jasnej Góry.

Łączy się go głównie z Wisłą Kraków.

Raków ma za sobą dziewiętnaście rozegranych spotkań w PKO BP Ekstraklasie. Podopieczni Marka Papszuna wywalczyli w nich dwadzieścia pięć punktów (8 zwycięstw, 1 remis, 10 porażek) co daje im jedenaste miejsce i aż dziesięć punktów zaliczki nad strefą spadkową, którą otwiera Korona KielceSebastian Musiolik we wszystkich spotkaniach w których zaprezentował się na murawie strzelił dla swojej ekipy trzy gole.

W ostatnim czasie wychowanka rybnickiego ROW-u, którego wartość wg. serwisu transfermarkt.de wyceniana jest na 350 tysięcy euro zaczęło się łączyć z przenosinami do Wisły Kraków, gdzie grałby u boku m.in. Jakuba Błaszczykowskiego. Głos w tej sprawie na Twitterze zabrał Michał Świerczewski. Właściciel Rakowa poinformował, że nie ma tematu odejścia Musiolika do ligowego rywala, ale pojawiła się ciekawa propozycja zagraniczna. Więcej Świerczewski zdradzić nie chciał.

cz.info.pl, Konrad Cinkowski

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px