Banner Top

Komunikat Rakowa ws Felicio Brown Forbesa

  • Published in cz.Sport

Są już pierwsze informacje na temat wyników środowych badań Felicio Brown Forbesa. Felicio jest już w klubie, gdzie pod okiem fizjoterapeuty Wojciecha Hermana i trenera przygotowania motorycznego Michała Garnysa, będzie przygotowywał się do powrotu na boisko.

Rezonans potwierdził, że gojenie więzadła przebiega zgodnie z założeniami, a to oznacza, że Kostarykanin nie będzie musiał przechodzić operacji, która wykluczyłaby go z gry aż na sześć miesięcy.

O tym, jak przebiega rehabilitacja i kiedy nasz napastnik powróci do treningów będziemy informować Was na bieżąco. Przypomnijmy. 28-latek urazu nabawił się w końcówce meczu Raków Częstochowa - Wisła Kraków (1:0) rozegranego w ramach 14. kolejki PKO Ekstraklasy. W 82 minucie na boisku zastąpił go A. Kolev. U Forbesa stwierdzono zerwanie więzadła przyśrodkowego w kolanie MCL. Jednocześnie mamy świadomość, że wielu z Was miało prawo opacznie zrozumieć nasz pierwszy komunikat na temat przewidywanego powrotu Felicio na boisko, dlatego chcielibyśmy Was za to przeprosić i zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by sytuacja więcej się nie powtórzyła.

cz.info.pl, źródło: rksrakow.com

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px