Banner Top

Kolejne podpisy pod umowami na grę w częstochowskiej Skrze

Włodarze KS Skry Częstochowa nie próżnują i budują skład na kolejny sezon piłkarski. W ostatnim komunikacie częstochowskiego klubu poinformowano, iż kolejna część zawodników parafowała właśnie umowy.

Wciąż jest prowadzonych wiele rozmów.

Swoje kontrakty przedłużyli: Piotr Nocoń, Konrad Gerega, Mariusz Holik, Dominik Marek, Oktawian Obuchowski i Krzysztof Napora. Wiemy już także, że w Skrze nie zagrają Adrian Musiał (w ostatniej rundzie wypożyczony do MKS-u Myszków) i Piotr Mastalerz. Po jednorocznym pobycie, z częstochowskim klubem rozstaje się także Bartosz Skowron. Szczegóły zostały do ustalenia w umowach z Kamilem Zalewskim i Adrianem Błaszkiewiczem. Toczą się także rozmowy z Adamem Olejnikiem, Sebastianem Rogalą, oraz Dawidem Niedbałą. Wszyscy zadeklarowali mocną chęć pozostania w klubie na kolejny drugoligowy sezon.

Trwają także negocjacje z nowymi piłkarzami, którzy mają uzupełnić klubową kadrę. Wszystko wskazuje na to, że dołączą do zespołu stoper i pomocnik (obaj młodzieżowcy), testowany jest także doświadczony napastnik z przeszłością w I lidze.

Przypomnijmy, że ze Skry do Radomiaka odszedł Damian Nowak, po okresie wypożyczeń do swoich klubów wrócili także: Michał Kieca (wyjechał na obóz przygotowawczy z pierwszym zespołem Zagłębia Sosnowiec), Konrad Poprawa (wyjechał na obóz przygotowawczy z ekstraklasowym Śląskiem Wrocław), Paweł Kaczmarczyk (szuka Klubu), Łukasz Krzczuk (powrót do GKS Tychy). Klub nie przedłużył kontraktów z Karolem Tomczykiem, Łukaszek Kowalczykiem, Sebastianem Siwkiem i Sławomirem Ogłazą.

cz.info.pl, Konrad Cinkowski, źródło: ks-skra.pl

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px