Banner Top

Jeszcze jeden sponsor tytularny we Włókniarzu. Wspomoże juniorów

  • Published in cz.Sport

W najbliższym sezonie Marek Cieślak na brak zawodników w formacji młodzieżowej narzekał nie będzie. W szerokim składzie do lat 21 ekipa eltrox Włókniarza ma dziewięciu reprezentantów.

Liderem formacji młodzieżowej w zespole ze Świętego Miasta będzie z pewnością aktualny Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski, a także triumfator Brązowego Kasku - Jakub Miśkowiak.

O drugie miejsce w ligowym zestawieniu walczyć będą Mateusz Świdnicki oraz Bartłomiej Kowalski, którzy będą także ścigać się na drugoligowym froncie w ramach instytucji gość. Do tego dojdą występy w Drużynowych Mistrzostwach Polski, gdzie podopieczni Marka Cieślaka i Sławomira Drabika będą bronili srebrnego medalu wywalczonego w tym sezonie na torze w Grudziądzu.

Podstawowe trio na brak jazdy narzekać zatem nie będzie, a dodatkowo nadal będzie mogło liczyć na wsparcie sponsora tytularnego. - Chcemy, aby to była firma Bocar. Jest to firma mocno zaprzyjaźniona z Włókniarzem i ze świetnym właścicielem. Dogrywamy wszystkie szczegóły i na 99% będzie to właśnie ta firma. Chcemy, aby ten partner był sponsorem drużyny w DMPJ, ale również i mini żużlowców - powiedział Michał Świącikna łamach serwisu speedwaynews.pl.

Więcej na ten temat TUTAJ.

cz.info.pl, Konrad Cinkowski

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px