Banner Top

Eco-Team AZS 2020 kończy oficjalne sezon i organizuje dodatkową imprezę

  • Published in cz.Sport

W najbliższą sobotę, 8 czerwca w Hali Sportowej "Częstochowa" dojdzie do oficjalnego zakończenia sezonu Eco-Team AZS-u 2020 Stolzle Częstochowa. Impreza dedykowana jest wszystkim sympatykom siatkówki, sponsorom, rodzicom oraz kibicom klubu.

Początek o godzinie 16.00.

- Tegoroczny sezon był bardzo intensywny i emocjonujący. Cieszymy się, że kończymy go w bardzo dobrych nastrojach i z dwoma medalami mistrzostw Polski. Postanowiliśmy ten dobry rok uczcić wspólnie z naszymi sponsorami, kibicami oraz rodzicami, spędzając razem czas podczas oficjalnego zakończenia sezonu i podziękować im za wsparcie w tym sezonie - zaprasza Wojciech Pudo, prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej "Częstochowska Siatkówka".

Podczas wydarzenia przeprowadzone zostaną gry i zabawy dla podopiecznych Stolzle Akademii Częstochowskiej Siatkówki, która wystartowała we wrześniu minionego roku. Zarząd klubu wraz z siatkarzami, sponsorami oraz kibicami podsumują bardzo udany sezon 2018/2019, a przysłowiową wisienką na torcie będzie pokazowy mecz kadetów, którzy w maju sięgnęli po złote medale mistrzostw Polski przeciwko juniorom, którzy w Dębicy wywalczyli tytuł wicemistrzów kraju.

Początek imprezy o godzinie 16.00. Wstęp wolny.

cz.info.pl, Konrad Cinkowski

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px