Banner Top

cz.Sport

Oficjalnie: Marcin Najman dożywotnio zdyskwalifikowany!

Marcin Najman zapowiadał, że odeśle rywala sobotniego Gali Fame MMA na deski. Tymczasem poległ walkowerem za skandaliczne zachowanie podczas walki. Promotorzy nie przeszli obojętnie obok wydarzeń z udziałem częstochowianina.

Dziś wydano oświadczenie.

Okazałe zwycięstwo Skry

Choć po pierwszej połowie nic tego nie zapowiadało, w drugiej częstochowska drużyna zdeklasowała Olimpię Grudziądz gromiąc rywali 4:0. Drugiego hat-tricka w tym sezonie ustrzelił Kamil Wojtyra, a gości pognębił Daniel Pietraszkiewicz.

W oczach zawodników Skry widać było nomem omen iskry. Było widać ogień i chęć bycia lepszym zespołem – z uznaniem wypowiedział się po meczu o naszej drużynie trener Paweł Cretti.

Grad bramek w Poznaniu. Raków prowadził 2:0, ale tylko zremisowął

W meczu 10. kolejki PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa zremisował z Lechem Poznań 3:3. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Ivi Lopez, Oskar Zawada i Daniel Szelągowski.

W wyjściowej jedenastce Rakowa zobaczyliśmy od pierwszego gwizdka między innymi Oskara Zawadę i Marcina Cebulę, którzy w konfrontacji z Wisłą Kraków zasiedli na ławce dla rezerwowych.

Wyjazdowe zwycięstwo Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa!

Drugoligowcy Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa z cennym zwycięstwem na trudnym terenie. Biało-zieloni w piątek w wyjazdowym spotkaniu w trzech setach pokonali TKS Tychy.

Częstochowianie do Tychów jechali podrażnieni wtorkową porażką z MKS-em Andrychów, która była pierwszą w tym sezonie.

Wychowankowie Włókniarza rozrzuceni po Polsce

Okienko transferowe w polskich ligach żużlowych dobiegły końca. Do zespołu Eltrox Włókniarza dołączyło trzech nowych zawodników, a część zawodników powiązanych z Częstochową będzie startowało poza macierzystym klubem. Kto i gdzie?

Sprawdzamy.

Skra powróciła na zwycięską ścieżkę

Skra powraca na zwycięską ścieżkę! Po ciekawym i pełnym emocji meczu wygrywa 2:1 i zdobywa trzy punkty w Siedlcach. Wygrana z Pogonią ma ogromne znaczenie, ponieważ pozwoliła awansować na czwarte miejsce w tabeli i potwierdza dobrą dyspozycję Skry w tym sezonie.

Na listę strzelców wpisali się Mariusz Holik oraz Kamil Wojtyra.

Oficjalnie: Utalentowany Duńczyk uzupełnia skład Włókniarza

Jeden z największych talentów duńskiego speedwaya ostatnich lat dołącza do kadry Eltrox Włókniarza Częstochowa! Kontrakt z biało-zielonym zespołem parafował bowiem Jonas Jeppesen.

Nowy nabytek w sezonie 2021 pełnić będzie rolę zawodnika do lat 24.

Banner 468 x 60 px