Banner Top

cz.Sport

We wtorek wirtualne starcie Włókniarza z GKM-em

Kluby sportowe szukają różnych alternatyw na to, aby spotkać się towarzysko w wirtualnym świecie w ramach swoich, zawieszonych rozgrywek. We wtorek odbędzie się mecz Włókniarza z GKM-em Grudziądz, który rozegrany zostanie w grze Speedway Turbo Sliders.

Częstochowski zespół będzie reprezentował były żużlowiec.

Speedrowerzyści sprawdzili się z wiedzy o tym sporcie

W minioną niedzielę (5 kwietnia) miały wystartować zmagania o Drużynowe Mistrzostwo Polski w speedrowerze. Ci, którzy na co dzień ścigają się na rowerach spotkali się na torze, ale wirtualnym i sprawdzili się w zakresie swojej wiedzy o sporcie, który uprawiają.

Zabrakło zawodników z naszego miasta i okręgu.

Włókniarz zwycięzcą zabawy „Mecz Tytanów”!

Ponad 200 komentarzy na Twitterze, blisko 5 500 reakcji na Facebooku – finał zabawy PGE Ekstraligi przyciągnął kibiców żużla z całej Polski, którzy głosowali na swoich faworytów. W ostatnim meczu spotkały się pary GKM-u Grudziądz i Włókniarza Częstochowa.

Górą okazał się częstochowski duet, który dojechał do mety na dwóch pierwszych pozycjach.

Najman podjął decyzję dotyczącą swojej kariery: Robię to dla Was!

Marcin Najman przegrał przed kilkoma dniami walkę podczas Gali Fame MMA w Katowicach, gdzie jego rywalem był Piotr Piechowiak. Miał zastanowić się co dalej ze swoją karierą, choć wszystko wskazywało na to, że będzie to definitywny koniec.

Pięściarz wydał w mediach społecznościowych komunikat.

Przeżyjmy to raz jeszcze. AZS pokonuje wielką Iskrę!

Siatkarze Wkręt-met AZS-u Częstochowa pokonują w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Pucharu CEV gwiazdorską Iskrę Odincowo 3:1. Wszystko rozstrzygnęło się w złotym secie, którego częstochowianie wygrali 15:13. Ten mecz na stałe zapisał się w karty historii naszej siatkówki.

Będzie okazja sobie to przypomnieć.

Częstochowa przystąpi do stowarzyszenia Samorządy dla Żużla

Podczas czwartkowej sesji, radni zgodzili się na przystąpienie Częstochowy do stowarzyszenia „Samorządy dla Żużla”, zrzeszającego jednostki samorządu terytorialnego, w których działają sportowe kluby żużlowe.

Dotychczas odbyły się cztery spotkania z udziałem przedstawicieli samorządów. Kolejnym krokiem ma być założenie stowarzyszenia.

AZS 2020 górą w wirtualnych starciach z Treflem Gdańsk!

W okresie występowania pandemii koronawirusa, sport na całym świecie zszedł na dalszy plan. Niektóre rozgrywki zostały już zakończone, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej czy Igrzyska Olimpijskie przeniesione na przyszły rok, a wiele wydarzeń zostało (na razie) odwołane.

Tyczy się to między innymi turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorów, które od 25 do 29 marca miały odbyć się w Dębicy.

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px