Banner Top

cz.Sport

Marcin Skalik wygrywa na lotnisku Kikity

Pilot Aeroklubu Częstochowskiego został zwycięzcą 39. Ogólnopolskich Zawodów Samolotowych im. Zdzisława Dudzika. Aeroklub reprezentowała łącznie czwórka zawodników.

Obok Marcina Skalika, Aeroklub Częstochowski reprezentowali również Joanna Skalik (sklasyfikowana na 10 miejscu), Marcin Górnik (12 miejsce) oraz Tomasz Koperski (14 miejsce).

Błękitni pokonani przez Skrę

Dwa punkty straty do baraży i dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. To jedno zdanie najlepiej obrazuje wagę niedzielnej wygranej Skry 2:1 nad Błękitnymi Stargard. – Chwała mojej drużynie, że dowiozła ten wynik. Było sporo chaosu i walki, ale ta determinacja jest siłą tego zespołu – mówił po meczu trener Paweł Ściebura.

Gole dla naszej drużyny strzelili Adam Mesjasz i Piotr Nocoń.

Kolejne wysokie zwycięstwo Lwów i... porażka Victorii

3. runda zmagań o punkty w speedrowerowej CS Superlidze za nami. Zawodnicy Lwów Avia rywalizowali w Ostrowie Wielkopolskim, z kolei PKS Victoria Poczesna u siebie gościła ULKS Mustang Żołędowo.

W lepszych humorach podopieczni Tomasza Pokorskiego.

Pożar w Gorzowie! O losach meczu zadecyduje Speedway Ekstraliga!

Nie takich rozstrzygnięć w piątkowy wieczór mogliśmy się spodziewać. Mecz Moje Bermudy Stali Gorzów z Eltrox Włókniarzem Częstochowa został przerwany po dziesięciu wyścigach. Powodem jest duża awaria prądu na stadionie im. Edwarda Jancarza!

Po dziesiątym biegu na „Jancarzu” zgasły światła, a z dmuchanych band zaczęło schodzić powietrze.

Czas na pierwsze punkty! 3. kolejka CS Superligi w Poczesnej

W najbliższą niedzielę rozegrane zostaną mecze 3. kolejki CS Superligi. Lider - Lwy Avia Częstochowa uda się na wyjazdową potyczkę, zaś na swój tor wrócą speedrowerzyści PKS Victorii Poczesna. Staną oni przed szansą zdobycia pierwszych w historii punktów.

Podopieczni Arkadiusza Dudka muszą zrobić wszystko, by wygrać.

Włókniarz jedzie do Gorzowa. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz na żywo

W czwartej rundzie PGE Ekstraligi lider tabeli, Eltrox Włókniarz Częstochowa, rozegra trudny wyjazdowy mecz z MOJE BERMUDY Stalą Gorzów. Goście zanotowali znakomity początek sezonu wygrywając wszystkie spotkania.

Główna w tym zasługa trójki Leon MadsenJason DoyleFredrik Lindgren, która zdobyła w sumie aż 100 ze 165 punktów swojej ekipy.

Cenny remis Skry

Może nie był to najlepszy mecz naszej drużyny w tym sezonie, ale okoliczności, w których wywalczyliśmy bardzo cenny punkt na wyjeździe z Bytovią Bytów zasługują na duże słowa uznania. W 80. minucie przegrywaliśmy 0-1 i gospodarze wykonywali rzut karny.

Obrona Mikołaja Biegańskiego tak zmobilizowała resztę drużyny, że chwilę później Daniel Rumin doprowadził do remisu po perfekcyjnym dograniu Konrada Andrzejczaka.

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px