Banner Top

Gładkie zwycięstwo Częstochowianki

W Częstochowie w meczu I Ligi siatkówki kobiet zmierzyły się dwie drużyny, które dołączyły do rozgrywek ligowych w bieżącym sezonie. Obie ekipy - Częstochowianka, jak i San-Pajda Jarosław radziły sobie bardzo dobrze, wobec czego zapowiadało się równe spotkanie.

Ostatecznie gospodynie wygrały dość gładko 3:0.

Raków roztrwonił dwubramkową zaliczkę w Gdyni

Zakończyło się spotkanie 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Raków Częstochowa rywalizował w sobotnie popołudnie w Gdyni, skąd wróci w bardzo złych humorach. Bez Marka Papszuna niewiele zabrało, by odnieść zwycięstwo.

Raków do Gdyni jechał z bardzo dużymi szansami na zwycięstwo.

Marek Cieślak nie obawia się o Jasona Doyle'a. Będzie to klucz do złota?

Przynajmniej rok czasu spędzi Jason Doyle w barwach eltrox Włókniarza Częstochowa. Australijczyk został wypożyczony z Apatora Toruń i pod Jasną Górą wierzą, że pomoże on w zdobyciu medalu z najcenniejszego kruszcu.

W listopadowym okienku transferowym w kadrze Włókniarza doszło do kilku zmian, choć tak naprawdę kluczowe były dwie.

Adept Janusza Kołodzieja we Włókniarzu. Mówią, że to duży talent!

Dobre stosunki częstochowskiego Włókniarza z Januszem Kołodziejem zaowocowały tym, że biało-zieloni pozyskali kolejnego wychowanka ze szkółki Indywidualnego Mistrza Polski. Tym razem mowa o młodym 14-latku.

W styczniu ubiegłego roku do częstochowskiego Włókniarza dołączył Bartłomiej Kowalski, który pierwszego żużlowego rzemiosła uczył się w UKS Jaskółkach Tarnów u Mirosława Cierniaka, a później przeniósł się do szkółki Janusza Kołodzieja.

Skra remisuje w Bełchatowie

KS Skra nadal pozostaje niepokonana w meczach kontrolnych, z remisu w starciu z ekipą z wyższej ligi z pewnością można wyciągnąć sporo pozytywów, ale mecz z GKS-em Bełchatów nieco jednak zawiódł kibiców. Zabrakło sytuacji bramkowych zarówno ze strony gospodarzy, jak i Skry.

Trener Paweł Ściebura już tradycyjnie zdecydował się desygnować dwie różne jedenastki na obie połowy.

Wraca Memoriał Idzikowskiego i Czernego. Znamy nowy plan sparingów!

Choć za oknem próżno szukać śniegu, termometry rzadko wskazują minusowe temperatury, to żużel, jak co roku, w tym okresie ma wolne. Przerwa od ścigania nie oznacza jednak całkowitego rozbratu z czarnym sportem, szczególnie dla zawodników i działaczy.

I tak decyzją zarządu Eltrox Włókniarza Częstochowa, kibice z Częstochowy wiosnę przywitają na SGP Arena Częstochowa, gdzie na 21 marca zaplanowany został 48. Memoriał Idzikowskiego i Czernego.

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px