Banner Top

Zza bandy #3: Co powinien zrobić Włókniarz z Žagarem? (dyskusja)

Apetyty rosną w miarę jedzenia. Jeszcze kilka sezonów temu ligowego żużla w Częstochowie nie było, a teraz znów żużlowcy spod znaku Lwa mają szansę powalczyć o medal Drużynowych Mistrzostw Polski. By tak się stało, musi jechać cała drużyna, a przede wszystkim liderzy.

Jednym z nich jest Matej Žagar.

  • Kategoria: cz.Sport

Jakub Miśkowiak mistrzem Polski do lat 21!

Dwadzieścia jeden wyścigów obejrzeli kibice w Tarnowie-Mościcach w czwartkowe popołudnie, gdzie rozegrano finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. O zwycięstwie decydował wyścig dodatkowy.

Faworytem imprezy wydawał się być duet Bartosz Smektała - Maksym Drabik.

  • Kategoria: cz.Sport

Piłkarski weekend (3): Nieudany początek sezonu Rakowa i Skry

Początek rundy jesiennej w wykonaniu dwóch częstochowskich drużyn piłkarskich na szczeblach centralnych nie należy do łatwych. W siedmiu rozegranych spotkaniach udało się bowiem zwyciężyć tylko raz. O ile w przypadku Rakowa styl gry nie idzie w parze z wynikami, to sytuacja w Skrze wydaje się o wiele poważniejsza...

  • Kategoria: cz.Sport

Marek Papszun w Turbokozaku. Zobacz jak poszło trenerowi Rakowa (wideo)

Bohaterem 190 odcinka - 9 sezonu cieszącego się sporym zainteresowaniem wśród kibiców piłkarskich programu Turbokozak był trener Marek Papszun. Był to trzeci w historii programu szkoleniowiec, który przyjął zaproszenie prowadzących - wcześniej uczynili to Dariusz Dźwigała i Robert Podoliński.

Jesteście jak poszło trenerowi? Sprawdźcie sami!

  • Kategoria: cz.Sport

Włókniarz wjechał do play-offów!

Jeszcze w ubiegły piątek wydawali się głównymi faworytami do czwartego miejsca w lidze. Dziś wiedzą już, że do wakacji zostały im 2 tygodnie. MRGARDEN GKM Grudziądz przegrywa w Częstochowie, traci bonusa i to „Lwy” zajmą przynajmniej czwarte miejsce po rundzie zasadniczej!

Kluczowe dla losów obu zespołów spotkanie rozpoczęło się bardzo nerwowo.

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px