Banner Top

Legia skróciła wypożyczenie swojego piłkarza do Skry

Skra Częstochowa będzie zmuszona radzić sobie wiosną bez Mateusza Bondarenki. Do klubu wpłynęło pismo z Legii Warszawa informujące o skróceniu okresu wypożyczenia.

Byłem tu tylko pół roku, ale do końca mojej kariery na pewno będę o Skrze pamiętał. Panuje tu świetna atmosfera i czułem się na Loretańskiej naprawdę bardzo dobrze – mówi zawodnik, który jesienią był naszym podstawowym obrońcą.

AZS 2020 ściąga byłego siatkarza plusligowego AZS-u

Do drugoligowej drużyny Eco-Team AZS-u 2020 Stolzle Częstochowa dołączył Damian Zygmunt. 25-letni siatkarz występuje na pozycji środkowego.

Zygmunt w latach 2013-2015 był zawodnikiem plusligowego AZS-u Częstochowa.

Skra ma nowego piłkarza i pierwsze sparingowe zwycięstwo

W pierwszym tegorocznym spotkaniu kontrolnym nasza drużyna pokonała 2-1 RKS Radomsko, choć długimi fragmentami to goście prowadzili przy Loretańskiej. Obie bramki dla Skry w końcówce meczu zdobył Dawid Wolny.

Jak na pierwszy sparing, zawodnicy RKS-u zagrali chyba trochę za twardo – przyznał po meczu trener Paweł Ściebura.

Błaszczykowski pierwszym finalistą w Ekstraklasie

Na liście zawodników Ekstraklasy po dwunastu latach przerwy figuruje także Jakub Błaszczykowski z Wisły Kraków. W lutym został on pierwszym uczestnikiem finału Ligi Mistrzów w historii, który zagrał w najwyższej polskiej lidze!

W całym XXI wieku na tym szczeblu wystąpiło przed nim zaledwie dwóch graczy z udziałem w decydującym spotkaniu pozostałych najważniejszych europejskich pucharów (Puchar UEFA/Liga Europy, Puchar Zdobywców Pucharów).

Ruszył drugi przetarg na przebudowę MSP Raków!

Miasto Częstochowa po raz kolejny ogłosiło uruchomienie procedury przetargowej na przebudowę MSP „Raków”. Termin składania ofert upływa 10 lutego o godzinie 9.30.

Zmodernizowana koncepcja przebudowy powstała po konsultacjach z klubem.

Jeszcze jeden sponsor tytularny we Włókniarzu. Wspomoże juniorów

W najbliższym sezonie Marek Cieślak na brak zawodników w formacji młodzieżowej narzekał nie będzie. W szerokim składzie do lat 21 ekipa eltrox Włókniarza ma dziewięciu reprezentantów.

Liderem formacji młodzieżowej w zespole ze Świętego Miasta będzie z pewnością aktualny Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski, a także triumfator Brązowego Kasku - Jakub Miśkowiak.

Znamy terminarz trzech pierwszych kolejek roku 2020

Znany jest już terminarz pierwszych trzech kolejek PKO Bank Polski Ekstraklasy w 2020 roku. Rozgrywki po 48-dniowej przerwie zimowej zostaną wznowione w piątek 7 lutego od meczu w Gdyni, gdzie Arka podejmie Cracovię.

Raków zagra w Poznaniu 8 lutego.

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px