Banner Top

Warsztaty ilustratorskie z Danielem de Latour

Zapraszamy do udziału w warsztatach plastycznych z Danielem de Latour! Warsztaty dla dzieci w wieku 6 – 11 lat i ich opiekunów. Warsztaty dla dzieci na postawie książki „Księga Potworów” Michała Rusinka poświęcone tworzeniu własnych, wyjątkowych potworów.

Daniel de Latour:
Urodzony w 1971. Ukończył Liceum Plastyczne w Kielcach. Współpracuje z czasopismami dla dzieci t.j. „Miś”, „Świerszczyk”, „Świat Przygód z Hugo”, „Naucz Mnie Mamo”, i dla dorosłych tj. „Wysokie Obcasy”, „Art & Business”, „Dziecko”. Rysuje komiksy. Ilustruje książki dla dzieci.

„Wyprawa do kraju księcia Marginała” Henryka Bardijewskiego z jego ilustracjami otrzymała nominację do nagrody Polskiej Sekcji IBBY Książka Roku 2009, a „Atlas świata. Ameryka Południowa” nominowany był do nagrody „Przecinek i Kropka, najlepsza książka dziecięca”. Laureat drugiej nagrody w konkursie na komiks Muzeum Powstania Warszawskiego. Jest autorem ilustracji do powieści kryminalnej „Czuła trucizna” Anny Manickiej.

piątek 26 lipca - Warsztaty ilustratorskie z Danielem de Latour – godz. 18.00
Odwach obok Ratusza, Aleja Najświętszej Maryi Panny 45 A
Wstęp wolny. ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (liczba miejsc ograniczona)

cz.info.pl; źródło: aleje.czestochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px