Banner Top

Znajdź prezent dla bliskich na świątecznym jarmarku

Wiele pomysłów na bożonarodzeniowe prezenty, ręcznie wykonane dekoracje i smakołyki na rodzinne spotkania będzie można znaleźć na świątecznym jarmarku w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Stoiska handlowe będą dostępne w godzinach pracy galerii handlowej do 15 grudnia.

Święta Bożego Narodzenia już coraz bliższej. Wszystkich, którzy szukają oryginalnych pomysłów na prezent dla najbliższych czy świątecznych dekoracji Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na jarmark świąteczny.

Na stoiskach handlowych, które pojawią się w pasażu galerii handlowej 12 grudnia, będzie można znaleźć różnorodne produkty, które doskonale sprawdzą się jako świąteczny prezent, w tym rękodzieło, zabawki, galanterię, biżuterię, kosmetyki, koszulki, książki oraz produkty regionalne. Coś dla siebie znajdą także poszukujący ozdób i bombek na choinkę oraz wyjątkowych dekoracji na świąteczny na stół. Na jarmarku nie zabraknie także smakołyków – w asortymencie będą sery i miody.

Jarmark świąteczny w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej k. Częstochowy potrwa do niedzieli 15 grudnia. Stoiska handlowe będą dostępne w godzinach pracy galerii handlowej.

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px