Banner Top

Wesoły powrót do szkoły – bezpłatne warsztaty dla dzieci

Rok szkolny rozpoczęty, a każdemu uczniowi oprócz nowych przyborów przyda się sznurkowy worek na buty lub ulubione przedmioty oraz piórnik. Warsztaty kreatywne w Centrum Handlowym Auchan Poczesna pozwolą małym artystom stworzyć spersonalizowane plecaki-worki lub piórniki.

Choć większość wyprawek jest już skompletowana, to dodatkowy gadżet w postaci barwnego, samodzielnie wykonanego worka na plecy na pewno przypadnie do gustu każdemu uczniowi. Zbliżające się warsztaty kreatywne w Centrum Handlowym Auchan Poczesna pozwolą dać upust drzemiącej w dzieciach energii, a do tego ćwiczyć zdolności manualne i rozwijać poczucie estetyki.

Do powstania prac posłużą białe sznurkowe worki, piórniki typu etui oraz pisaki do tkanin. Gadżety będą ozdabiane w najróżniejsze wzory lub napisy według upodobań. Worki przydadzą się na obuwie zastępcze do szkoły, ale również będą mogły posłużyć, jako plecaki do noszenia zeszytów i książek czy przekąsek. W barwnych piórnikach zmieszczą się wszystkie ulubione długopisy, kredki i ołówki.

Rodzinne warsztaty kreatywne z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbędą się dziś, 7 września od godz. 11.00 do 16.00 w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

cz.info.pl; źródło: Informacja prasowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px