Banner Top

VI edycja budżetu obywatelskiego - wyraź swoją opinię

Referat Dialogu i Praw Człowieka Wydziału Polityki Społecznej zaprasza częstochowianki i częstochowian do wzięcia udziału w procesie ewaluacji VI edycji budżetu obywatelskiego.

Styczeń to z jednej strony rozpoczęcie przygotowań do realizacji projektów, które zostały wybrane w zeszłorocznym głosowaniu w ramach VI edycji budżetu obywatelskiego, a z drugiej – początek prac nad kolejną edycją.

Częstochowski budżet obywatelski tworzymy wspólnie z mieszkankami i mieszkańcami w taki sposób, aby w jak najwyższym stopniu odpowiadał potrzebom społeczności lokalnej naszego miasta. Żeby właściwie przygotować całą procedurę tegorocznej edycji BO, Referat chciiałby poznać Państwa opinie na temat zakończonej w październiku VI odsłony budżetu obywatelskiego.

W tym celu zachęcają Państwa do wypełnienia krótkiej ankiety, która posłuży ocenie poprzedniej edycji BO oraz pozwoli zebrać i przeanalizować Państwa opinie i pomysły na ewentualne zmiany w procedurze. Ankieta - do 9 lutego - znajduje się się TUTAJ.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich edycji częstochowskiego budżetu obywatelskiego znajdują się na stronie konsultacje.czestochowa.pl

cz.info.pl; źródło: MOPS Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px