Banner Top

Pracownicy ZGM pomogli Św. Mikołajowi

Ich inicjatywa polega na przekazaniu prezentów dzieciom, które wcześniej napisały listy do Mikołaja. Przedświąteczna akcja ma kilkuletnią tradycję. Paczki wręczono w Konduktorowni.
 
Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej „TBS” w Częstochowie po raz kolejny postanowił spełnić marzenia dzieci. Prezenty dla najmłodszych mieszkanek i mieszkańców z zasobów komunalnych kupili pracownicy miejskiej spółki.

Przedświątecznej imprezie towarzyszyły warsztaty plastyczne przygotowane przez Dinę Lewandowską z fundacji Adullam. Podczas zajęć dzieci wykonywały ozdoby - mikołajki i łańcuchy choinkowe.

Mikołajkowe prezenty zostały przekazane podczas imprezy, która odbyła się 5 grudnia w Konduktorowni. W akcję wręczania prezentów zaangażował się także prezydent Częstochowy, który dziękował wszystkim za stworzenie świątecznej atmosfery.

- Nasi pracownicy sami wspierają tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na świąteczne podarunki, bo już przygotowanie świąt jest dla nich sporym wyzwaniem. Wiemy, że sytuacja w kraju pogorszyła los tych, którym już wcześniej nie było lekko, dlatego takie akcje wydają się tym bardziej cenne i niezwykle potrzebne – podkreślał prezes zarządu ZGM TBS Sp. z o.o. w Częstochowie. 

W paczkach, które otrzymały maluchy znalazły się m.in. zabawki, gry, pluszaki, książeczki oraz słodycze.

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px