Banner Top

Badminton na pożegnanie lata! – zajęcia sportowe dla dzieci

Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza wszystkie dzieci dziś, 17 sierpnia na kolejne zajęcia z cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem”. Uczestnicy mogą liczyć na moc zabawy i zdrowego wysiłku, a wszystko to dzięki grze w badmintona.

Mali goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna będą ćwiczyć zręczność i refleks. 17 sierpnia maluchy sprawdzą się w grze z lotką w roli głównej. Łącząc się w pary lub większe grupy, przekonają się, że na pozór łatwa gra będzie wymagać koncentracji, wyczucia i celności.

Badminton to dyscyplina sportowa i konkurencja olimpijska, w której bierze udział dwóch lub czterech graczy. Uczestnicy za pomocą rakietki przebijają nad siatką lotkę, która jest wykonana z 16 naturalnych lub syntetycznych piórek. Uczestnicy zajęć będą poznawać zasady gry, sprawdzą się w rywalizacji i otrzymają drobne upominki. Rozgrywki będą również doskonałą okazją do integracji z rówieśnikami i wesołej zabawy.

Atrakcje sportowe odbędą się 17 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

cz.info.pl; źródło: Informacja prasowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px