Firmy a Klastry energii – „Śniadanie z przedsiębiorcami”

Najbliższe spotkanie cyklu organizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego odbędzie się 5 października. Temat: „Klastry energii – możliwości udziału i korzyści dla firm”. Ale będzie też o fotowoltaice.

Prelegentem będzie Wojciech Chowaniak – koordynator klastrów energii w regionie częstochowskim z firmy DOEKO GROUP SP. Z O.O. To firma specjalizująca się w doradztwie technicznym, projektowym, dotacyjnym, finansowym i zarządczym projektów z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE) oraz efektywności energetycznej.

Tym razem organizatorzy zapowiadają też dodatkowy temat – „Fotowoltaika jako usługa – możliwości obniżenia kosztów energii przez firmy”. Zostanie on zaprezentowany przez przedstawiciela firmy Zielona energia by EDP, zajmującej się dostarczaniem instalacji fotowoltaicznych dla klientów biznesowych, indywidualnych i gospodarstw rolnych. Gościem specjalnym będzie prezydent Częstochowy.

„Śniadanie z przedsiębiorcami” odbędzie się w najbliższy czwartek, 5 października, w Częstochowskim Parku Przemysłowo – Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Rozpocznie się o godz. 9 i potrwa ok. 2 godzin.

Udział jest bezpłatny. Trzeba się tylko zarejestrować do 3 października – za pomocą formularza na stronie internetowej ARR – zakładka „Śniadania z przedsiębiorcami” TUTAJ.

Pytania w sprawie spotkania kierować można mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa