Banner Top

Ceti Snake Cavalry Tour 2018

Klub Muzyczna Meta zaprasza na wyjątkowy koncert zespołu CETI i Grzegorza Kupczyka. Trasa Snake Cavalry Tour 2018 jest kontynuacją ubiegłorocznej trasy, promującej najnowszy album zespołu „Snakes of Eden”.

Wiosenna trasa jest o tyle wyjątkowa, że Grzegorz Kupczyk i CETI włączyli w swój wiosenny repertuar kultowe utwory lat 80-tych. Obok słynnych "Dorosłych dzieci" usłyszymy utwory z płyty "Kawaleria szatana". To trzeba usłyszec i zobaczyc...

Najnowszy album „Snakes of Eden” to pod względem muzycznym w dużej mierze kontynuacja albumu „Brutus Syndrome” (MMP 2014) z twardymi mocnymi gitarami, agresywną sekcją rytmiczną i chwytliwymi melodiami. Materiał znajdujący się na płycie składa hołd klimatowi lat 80 tych łącząc ich znakomite osiągnięcia z bardzo nowoczesnym spojrzeniem na idea Hardrocka dziś. Na płycie usłyszeć można również swoisty przegląd wszystkich płyt CETI z ich już ponad 27 letniej działalności, ujawniający dorobek twórczy tej uznanej i oryginalnej w każdym calu formacji. Za kompozycje odpowiadają Tomasz Targosz (basista grupy) oraz Grzegorz Kupczyk (wokalista). Teksty są wyłącznym dziełem Tomasza Targosza.

Autorem okładki jest grafik Piotr Szafraniec pracujący z zespołem również przy poprzednim albumie. Idea okładki tak jak zawarte na albumie utwory nawiązują do filozofii ludzkiej egzystencji nie wyłącznie w kontekście religijnym czy biblijnym, jak by na wskazywała okładka, ale ogólnie i szerzej ujętej kondycji współczesnego człowieka, która podjęta została na płycie „Brutus Syndrome” . To filozofia życia, ale przede wszystkim jego radości i smutki a nade wszystko to prawdziwy Rock And Roll.

Zespół Axe Crazy powstał w 2010 roku w składzie: Andrzej Heczko – perkusja, Adrian Bigos – gitara, wokal, Jacek Boroń - wokal, Michał Włóczko - bas, Robson Bigos – gitara, wokal i od początku grał muzykę na pograniczu klasycznego hard rocka oraz heavy metalu. Repertuar zespołu to oczywiście własne utwory przeplatane na koncertach coverami klasycznych numerów hard & heavy.

W 2011 roku następuje pierwsza zmiana w składzie zespołu - Michała zastępuje Kamil Pieściuk, a w 2012 roku po odejściu Jacka nowym wokalistą został Michael Skotnicki. W kwietniu 2014 roku Axe Crazy wydał własnym sumptem swoją debiutancką EP "Angry Machines". W marcu 2015 zespół pojawił się na wydanej w Niemczech składance "Trveheim Vol.1", zawierającej 10 zespołów nurtu NWOTHM z całego świata. W czerwcu tego samego roku Axe Crazy podpisuje kontrakt z niemiecką wytwórnią Pure Steel Records obejmujący wydanie debiutanckiej EP na winylu, natomiast w sierpniu kolejny utwór zespołu pojawia się na składance "True Metal Lives III - The Hard Road To Hell" wydanej w USA.

W grudniu 2015 Kamil podejmuje decyzje o opuszczeniu zespołu, a jego miejsce już w styczniu 2016 zajmuje Daniel Czupryn.

Axe Crazy to:
Adrian Bigos – gitara,wokal
Andrzej Heczko – perkusja
Michael Skotnicki - wokal
Robson Bigos – gitara,wokal
Daniel Czupryn - bas

niedziela 15 kwietnia - godz. 18.00
Klub Muzyczna Meta, ul. Jasnogórska 13, Częstochowa
Koncert przełożony z 24 marca 2018. Wszystkie bilety zachowują ważność.
Cena biletów: 35 zł / 40 zł

cz.info.pl; źródło: MM/AC

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px