cz.info.pl

Switch to desktop

Bezpłatne konsultacje specjalistyczne w INTER-MED

Z okazji przypadającego w lutym Światowego Dnia Chorego NZOZ INTER-MED, specjalistyczna placówka medyczna w Częstochowie, przygotowała - dla mieszkańców Częstochowy i powiatów sąsiadujących - akcję bezpłatnych i bez kolejek konsultacji specjalistycznych.  

Do 28 lutego w NZOZ INTER-MED w Częstochowie, specjalistycznej placówce medycznej zajmującej się przede wszystkim diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób układu pokarmowego i jamy brzusznej, odbędą się bezpłatne konsultacje specjalistyczne.

Konsultacje będą udzielane przez pracujących na co dzień w INTER-MED specjalistów : gastroenterologów, hematologów, internistów, endoskopistów i ultrasonografistów (wykonujących USG).

Są to lekarze z dużym doświadczeniem klinicznym i wysokimi kwalifikacjami.

Adresatami konsultacji są osoby z dolegliwościami z zakresu przewodu pokarmowego, z zaburzeniami rytmu serca i ciśnienia tętniczego oraz chorobami krwi.

Akcja skierowana jest przede wszystkim do tych, którzy potrzebują szybkiej konsultacji i nie mogą pozwolić sobie na długie czekanie w kolejce do specjalisty. „Wychodzimy naprzeciw pacjentom, którzy nie mogą czekać zbyt długo na analizę swoich dolegliwości, a dzięki tym konsultacjom zostanie wskazana dalsza ścieżka postępowania”- mówi dr n. med. Krzysztof Janik, specjalista gastroenterologii w INTER-MED.

To nie pierwsza tego typu akcja bezpłatnych konsultacji i badań zorganizowana przez nzoz INTER-MED. Placówka aktywnie działa na rzecz społeczności lokalnej, organizując akcje bezpłatnych badań i konsultacji. ” W tym roku przygotowaliśmy kilka akcji bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich” – mówi Kamila Wierzbicka, zajmująca się koordynowaniem organizowanych przez INTER-MED akcji- „Po bezpłatnych konsultacjach  z okazji Światowego Dnia Chorego najbliższe bezpłatne badania już w marcu - nasza coroczna miesięczna akcja w ramach Marca Miesiąca Świadomości Raka Jelita Grubego. Zapraszamy do udziału. Więcej informacji podamy już wkrótce”.

Na bezpłatne konsultacje specjalistyczne w INTER-MED zapisać się można pod numerem telefonu  695 184 018 w godzinach 9.00-15.00 od poniedziałku do piątku.

Miejsce udzielania konsultacji:
NZOZ INTER-MED
Częstochowa, ul. Kopernika 38 Ip.
tel. 34/ 324 55 26; 787 65 39 80
fax. 34/ 324 55 26
www.nzozINTER-MED.pl

cz.info.pl; źródło: NZOZ INTER-MED

Podobne

Absolutorium dla Zarządu Powiatu
Podczas sesji Rady Powiatu (22 czerwca br.) radni powiatowi udzielili Zarządowi Powiatu Częstochowskiego absolutorium z tytułu wykonania budżetu …
Bezpieczne wakacje 2017
Wraz z rozpoczęciem letniego wypoczynku na terenie całego województwa rozpoczęła się akcja "Bezpieczne wakacje 2017". Potrwa do 31 …
Zmiany na liniach 19, 30, 80 i 84
Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że od 1 lipca wejdą w życie zmiany kursowania autobusów …
Będzie boisko i bieżnia przy SP nr 49
Przy Szkole Podstawowej nr 49 przy ul. Jesiennej powstanie boisko piłkarskie ze sztuczną murawą oraz bieżnia. Ogłoszono przetarg …

cz.info.pl © 2010

Top Desktop version