cz.info.pl

Switch to desktop

Z Bolkiem i Lolkiem dbam o ekologię i zdrowie

Wyjątkowa podróż z kultowymi bohaterami dzieciństwa, czyli rysunkowy konkurs dla najmłodszych z przesłaniem w tle.

Konkurs skierowany jest do dzieci z najstarszych grup przedszkolnych i szkół podstawowych w klasach 1-3. Jego celem jest uświadomienie dzieciom, jak istotne jest dbanie o środowisko naturalne i prowadzenie zdrowego trybu życia. Konkurs jest formą nauki przez zabawę i szansą na pobudzenie wyobraźni małych twórców.

Prace powinny być wykonane indywidualnie w formacie A4 techniką płaską: rysowane, malowane lub wykonane techniką collage.

Oceniane będą pod względem zgodności z tematem, czytelności przekazu, estetyki wykonania oraz oryginalności i kreatywności. Prace konkursowe należy dostarczać do 15 listopada br. na adres Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bytomiu z dopiskiem: Konkurs plastyczny pt. „Z Bolkiem i Lolkiem dbam o ekologię i zdrowie”. Zgłoszenia powinny być czytelnie opisane i zawierać oświadczenie dotyczące zgody na udział w konkursie. Szczegółowy regulamin dostępny jest TUTAJ.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 22 listopada 2013 roku w Operze Śląskiej w Bytomiu podczas przedstawienia związanego z obchodami pięćdziesiątej rocznicy powstania Bolka i Lolka. Wystawę prac laureatów będzie można podziwiać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu od 26 listopada do 16 grudnia 2013 roku. Organizatorami konkursu są Barbara Dziuk, Radna Sejmiku Województwa Śląskiego i Opera Śląska w Bytomiu.

Konkurs ma charakter ogólnopolski.

cz.info.pl; źródło: Woj. Śląskie

Podobne

Od 1 lutego zmiany w komunikacji
Miejski Zarząd Dróg i Transportu informuje, że w odpowiedzi na wnioski pasażerów i gmin Konopiska i Blachownia oraz …
Bezpieczne ferie zimowe 2015
Zgodnie z Komunikatem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie terminów ferii zimowych w roku szkolnym 2014/2015 od 2 lutego …
10 częstochowskich firm z diamentami
Firma Stolzle Częstochowa Sp. z o.o oraz Sorting Group Poland Sp. z o.o. z Częstochowy znalazły się w …
Gratulacje i wyróżnienia
Dwaj bracia, którzy uratowali życie czwórki kilkuletnich dzieci, otrzymali, podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta, podziękowania od władz Częstochowy. …

cz.info.pl © 2010

Top Desktop version