cz.info.pl

Switch to desktop

Z Bolkiem i Lolkiem dbam o ekologię i zdrowie

Wyjątkowa podróż z kultowymi bohaterami dzieciństwa, czyli rysunkowy konkurs dla najmłodszych z przesłaniem w tle.

Konkurs skierowany jest do dzieci z najstarszych grup przedszkolnych i szkół podstawowych w klasach 1-3. Jego celem jest uświadomienie dzieciom, jak istotne jest dbanie o środowisko naturalne i prowadzenie zdrowego trybu życia. Konkurs jest formą nauki przez zabawę i szansą na pobudzenie wyobraźni małych twórców.

Prace powinny być wykonane indywidualnie w formacie A4 techniką płaską: rysowane, malowane lub wykonane techniką collage.

Oceniane będą pod względem zgodności z tematem, czytelności przekazu, estetyki wykonania oraz oryginalności i kreatywności. Prace konkursowe należy dostarczać do 15 listopada br. na adres Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bytomiu z dopiskiem: Konkurs plastyczny pt. „Z Bolkiem i Lolkiem dbam o ekologię i zdrowie”. Zgłoszenia powinny być czytelnie opisane i zawierać oświadczenie dotyczące zgody na udział w konkursie. Szczegółowy regulamin dostępny jest TUTAJ.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 22 listopada 2013 roku w Operze Śląskiej w Bytomiu podczas przedstawienia związanego z obchodami pięćdziesiątej rocznicy powstania Bolka i Lolka. Wystawę prac laureatów będzie można podziwiać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu od 26 listopada do 16 grudnia 2013 roku. Organizatorami konkursu są Barbara Dziuk, Radna Sejmiku Województwa Śląskiego i Opera Śląska w Bytomiu.

Konkurs ma charakter ogólnopolski.

cz.info.pl; źródło: Woj. Śląskie

Podobne

Przeprowadzka Andersa
Od 1 września, „Anders” czyli Zespół Szkół im. gen. Władysława Andersa z ul. Legionów 58 przeniesie się do …
Dni Otwarte Projektów Unijnych
II edycja ogólnopolskiej akcji promującej efekty działań Funduszy Europejskich potrwa od 7 do 10 maja 2015. Zgłoszenia przyjmowane …
Zmiana czasu na letni - śpimy krócej
Zmiana z czasu zimowego (astronomicznego) na letni nastąpi dzisiejszej nocy z 28 na 29 marca 2015 r.Z pewnością, …
Uczniowie z Częstochowy zdobyli wyróżnienie
26 marca Pasaż Tesco w Bielsko-Białej stał się miejscem wyjątkowych kulinarnych odkryć za sprawą uczniów z częstochowskiej Szkoły …

cz.info.pl © 2010

Top Desktop version