cz.info.pl

Switch to desktop

Z Bolkiem i Lolkiem dbam o ekologię i zdrowie

Wyjątkowa podróż z kultowymi bohaterami dzieciństwa, czyli rysunkowy konkurs dla najmłodszych z przesłaniem w tle.

Konkurs skierowany jest do dzieci z najstarszych grup przedszkolnych i szkół podstawowych w klasach 1-3. Jego celem jest uświadomienie dzieciom, jak istotne jest dbanie o środowisko naturalne i prowadzenie zdrowego trybu życia. Konkurs jest formą nauki przez zabawę i szansą na pobudzenie wyobraźni małych twórców.

Prace powinny być wykonane indywidualnie w formacie A4 techniką płaską: rysowane, malowane lub wykonane techniką collage.

Oceniane będą pod względem zgodności z tematem, czytelności przekazu, estetyki wykonania oraz oryginalności i kreatywności. Prace konkursowe należy dostarczać do 15 listopada br. na adres Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bytomiu z dopiskiem: Konkurs plastyczny pt. „Z Bolkiem i Lolkiem dbam o ekologię i zdrowie”. Zgłoszenia powinny być czytelnie opisane i zawierać oświadczenie dotyczące zgody na udział w konkursie. Szczegółowy regulamin dostępny jest TUTAJ.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 22 listopada 2013 roku w Operze Śląskiej w Bytomiu podczas przedstawienia związanego z obchodami pięćdziesiątej rocznicy powstania Bolka i Lolka. Wystawę prac laureatów będzie można podziwiać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu od 26 listopada do 16 grudnia 2013 roku. Organizatorami konkursu są Barbara Dziuk, Radna Sejmiku Województwa Śląskiego i Opera Śląska w Bytomiu.

Konkurs ma charakter ogólnopolski.

cz.info.pl; źródło: Woj. Śląskie

Podobne

Wnioski „Rodzina 500 plus” – tylko do 1 lipca z wyrównaniem
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie przypomina, że jeszcze tylko do 1 lipca 2016 roku włącznie jest czas, …
Spotkanie dla organizacji pozarządowych
TechSoup Polska w partnerstwie z Jurajskim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza we wtorek, 28 czerwca na bezpłatne spotkanie …
Drzewo Roku 2016 – ostatnie dni głosowania
Jeszcze tylko do 30 czerwca br. można oddawać głosy na swojego faworyta w konkursie Drzewo Roku 2016 Klubu …
Basen kąpielowy w Żarkach już czynny
Od 25 czerwca do 28 sierpnia będzie czynny basen przy ul. Wierzbowej w Żarkach w godzinach od 10.00 …

cz.info.pl © 2010

Top Desktop version