Banner Top

To nie koniec sezonu przy Olsztyńskiej

  • Published in cz.Sport

W związku z optymistycznymi prognozami pogody już w najbliższą sobotę (6 października) w Częstochowie rozegrane zostaną Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Śląska. Początek 20-biegowego turnieju zaplanowano punktualnie na godzinę 15:00.

Jak informuje klub w imprezie udział wezmą głownie młodzi żużlowcy.

Obecnie dopinana jest lista startowa, na której nie brak ciekawych nazwisk. Swoje występy pod Jasną Górą potwierdzili już wszak m.in.: Michał Gruchalski, Artur Czaja, Oskar Polis, Hubert Łęgowik, Damian Dróżdż, Jakub Miśkowiak, czy też Bartłomiej Kowalski.

Podobne zawody dwa lata temu rozegrano w Świętochłowicach. Na tamtejszej Skałce żużlowcy rywalizowali w ramach Otwartych Mistrzostw Śląska Młodzieżowców, a wygrał wówczas Marcin Nowak przed Mateuszem Borowiczem i Edwardem Mazurem.

Wstęp na zawody będzie możliwy po zakupieniu biletu w cenie 10 zł. Za darmo sobotnie zmagania obejrzą natomiast posiadacze całorocznych karnetów oraz dzieci do lat 12-tu. Cena programu wyniesie 2 zł. Wejście na SGP Arenę Częstochowa możliwe będzie od godziny 14:00. Otwarte będą furtki od ulicy Orlik-Ruckemanna, Olsztyńskiej i Marysia.

cz.info.pl, Konrad Cinkowski, źródło: wlokniarz.com

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px