Banner Top

cz.Sport

Marek Papszun: Z optymizmem czekamy na pierwszy mecz

Raków Częstochowa dwoma zwycięstwami zakończył okres spotkań kontrolnych przed rundą jesienną w PKO Ekstraklasie. - Nasza gra wyglądała obiecująco - przyznał trener Marek Papszun.

Bilans częstochowian w letnich sparingach to sześć zwycięstw w siedmiu meczach. Szkoleniowiec Rakowa nie kryje zadowolenia z postawy swoich podopiecznych.

Kolejne podpisy pod umowami na grę w częstochowskiej Skrze

Włodarze KS Skry Częstochowa nie próżnują i budują skład na kolejny sezon piłkarski. W ostatnim komunikacie częstochowskiego klubu poinformowano, iż kolejna część zawodników parafowała właśnie umowy.

Wciąż jest prowadzonych wiele rozmów.

Nowa edycja Oficjalnej Fantasy Ekstraklasy!

Fantasy Ekstraklasa startuje w nowej odsłonie na oficjalnej stronie Ekstraklasy! Angażująca kibiców platforma, to nie tylko nowy produkt i kanał Ekstraklasy, ale także ciekawe narzędzie zwiększające potencjał biznesowy ligi.

To największy tego typu piłkarski konkurs w Polsce, a gra stała się już nieodłącznym elementem rozgrywek.

Emil Krakowian: Celem numer jeden jest awans do finału IMŚJ

Wielkimi krokami zbliżają się speedrowerowe Mistrzostwa Świata, które w tym roku odbędą się na polskich torach. Jednym z gospodarzy czempionatu będzie PKS Victoria Poczesna, a nasz serwis został patronem medialnym zmagań w Gminie Poczesna.

Promocję mistrzostw na naszych łamach rozpoczynamy od rozmowy z Emilem Krakowianem.

Bardzo dobre występy najmłodszych zawodników z Poczesnej w Grand Prix Żaków i Młodzików

6 lipca na torze speedrowerowym w Bargłach odbyło się Grand Prix Żaków i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Poczesna – Krzysztofa Ujmy na torze w Bargłach będące jednocześnie III rundą Pucharu Polski Żaków i Młodzików.

Zawody trwające blisko 6 godzin wyłoniły najlepszych zawodników z Polsce w kategoriach do 6,8,10,12 i 14 lat. We wszystkich kategoriach wiekowych wystartowało około 60 zawodników z 8 polskich klubów speedrowerowych.

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px