Banner Top

Schodami w górę, schodami w dół Joanny Sidorowicz

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie zaprasza na wernisaż wystawy Joanny Sidorowicz „Schodami w górę, schodami w dół”. Wernisaż odbędzie sie w poniedziałek 1 października br. o godz. 19.00 w galerii Fotopobudka w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie, ul. Ogińskiego 13a. Wstęp wolny.

Joanna Sidorowicz. Urodziła się we Wrocławiu. Mieszka w Częstochowie. Fotografią zajmuje się od około 15 lat. Zajmuje się fotografią starej i nowej architektury: podwórka, klatki schodowe, urbexy, miejsca opuszczone, tematy związane z mieszanką kultur. Utrwala też krajobrazy, robi portrety, uprawia również fotografię otworkową inaczej zwaną solarigrafią.

Członek Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku, członek Fundacji Festiwalu Sztuki Fotoreportażu w Częstochowie, członek Jurajskiego Fotoklubu, członek Grupy Fotograficznej FotoAzyl, członek Grupy Atina Galeria & Centrum Rozwoju.

Autorka wielu wystaw fotograficznych indywidualnych i zbiorowych. Fotografie jej można oglądać na facebooku Joanna Sidorowicz Photography, Joanna Sidorowicz Fotografia B&W oraz na portalu Plfoto.

cz.info.pl; źródło: ROK Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px