Banner Top

Weź udział w projekcie i podnieś swoje kwalifikacje

Międzynarodowa Fundacja „Reaxum" zaprasza studentów i absolwentów szkół wyższych do udziału w bezpłatnym projekcie „GraduatON", współfinansowanym ze Środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Projekt jest adresowany do osób które posiadają aktualne orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, są absolwentami  studiów wyższych lub studentami ostatniego roku, studiów podyplomowych lub doktoranckich i na dzień przystąpienia do projektu pozostają bez zatrudnienia.

Głównym celem projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością z wykształceniem wyższym poprzez zaplanowane i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.

Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać m.in. ze wsparcia doradcy zawodowego; warsztatów z autoprezentacji, organizacji czasu pracy czy komunikacji interpersonalnej; szkolenia z urządzeń i technologii wspomagających osoby z niepełnosprawnościami w środowisku zawodowym; wsparcia w aktywnym poszukiwaniu pracy oraz płatnych 3 miesięcznych staży aktywizacyjnych.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 728 873 371 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin i dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie https://reaxum.eu/graduaton/

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px