Banner Top

Linie nr 10 i 24 zmienią trasy, przystanek linii nr 26 i 29 Grabówka zawieszony

Zmiana tras obu linii w dzielnicy Błeszno nastąpi 25 lutego – informuje Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie. Powodem jest przebudowa pętli manewrowej.

Miejski Zarząd Dróg i Transportu informuje, że ze względu na przebudowę pętli manewrowej przy skrzyżowaniu ulic Bohaterów Katynia i Brzezińskiej oraz braku możliwości zawracania autobusów, od poniedziałku, 25 lutego, do odwołania linie nr 10 i 24 będą kursować do pętli JESIENNA, bez przejazdu przez pętlę BŁESZNO.

Przystanek BŁESZNO zostaje zawieszony do odwołania. Pasażerki i pasażerowie proszeni są o korzystanie z oddalonych  o 500 m przystanków BOHATERÓW KATYNIA, zlokalizowanych przy ulicach Rakowskiej i Jesiennej.

Miejski Zarząd Dróg i Transportu informuje również, że ze względu na prowadzone prace drogowe i brak możliwości wjazdu autobusów na pętlę manewrową od 25 lutego do odwołania przystanek linii nr 26 i 29 na pętli GRABÓWKA zostaje zawieszony.

Wszystkie odjazdy autobusów obu linii w kierunku centrum będą się odbywać z przystanku linii nr 19, usytuowanego w bezpośrednim sąsiedztwie pętli przy ul. św. Rocha.

cz.info.pl; źródło: MZDiT Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px