Banner Top

Wektor 2017 dla częstochowskiej firmy

12 przedstawicieli biznesu i nauki otrzymało Wektory 2017. Nagrody przyznane przez Pracodawców RP trafiły do osób i firm, które swoją działalnością wyróżniają się przedsiębiorczością, innowacyjnością oraz przyczyniają się do tworzenia lepszej jakości życia gospodarczego w Polsce.

Wśród laureatów znalazł się Paweł Gos, prezes zarządu Exact Systems, częstochowskiej firmy kontrolującej jakość części i samochodów produkowanych w Polsce i Europie.

- W Exact Systems codziennie zatwierdzamy jakość produkowanych samochodów i części do nich. Tym razem sami „zostaliśmy skontrolowani” i zdaliśmy ten test z wyróżnieniem. Dziękuję kapitule konkursu za zaufanie i przekonanie, że to co robimy ma sens i jest godnym naśladowania kierunkiem. Kiedy wspólnie ze wspólnikiem – Lesławem Walaszczykiem – zakładaliśmy firmę, wyznaczyliśmy sobie jeden ważny cel. Chcieliśmy zbudować mocną polską markę na arenie międzynarodowej, wykorzystując przy tym pozytywne polskie cechy, takie jak odwaga, dynamizm czy szybkie decyzje. Cel został osiągnięty, bo dziś po 14 latach, jesteśmy obecni w aż 12 krajach, w tym w Chinach. A to jeszcze nie koniec – powiedział Paweł Gos, prezes zarządu Exact Systems.

Uroczysta gala wręczenia statuetek Wektorów 2017 odbyła się 13 stycznia br. w Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Prestiżowe nagrody Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej do 12 laureatów. Paweł Gos, prezes zarządu Exact Systems, otrzymał Wektora 2017 za zbudowanie wyjątkowej firmy, w której jakość to filozofia, cel, oraz usługa i za ogromny międzynarodowy sukces. Super Wektora 2017 odebrał Premier Mateusz Morawiecki.

Exact Systems działa od 2004 roku i obecnie jest liderem branży kontroli jakości pojazdów oraz części do nich w Polsce i jedną z największych firm w Europie. Głównymi odbiorcami usług firmy są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego oraz producenci samochodów. Klientami Exact Systems są również zakłady zajmujące się produkcją wielkoseryjną z branży elektronicznej, AGD oraz kosmetycznej. Obecnie firma posiada swoje przedstawicielstwa w 12 państwach: Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Węgrzech, Belgii, Holandii oraz Chinach.

Wektory to prestiżowe nagrody biznesowe przyznawane od 2002 roku przez organizację Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej. Trafiają do osób i firm, które swoją działalnością, w różnych dziedzinach gospodarki wskazują godne naśladowania kierunki postępowania, są autorami nowatorskich rozwiązań, szczególnie cennych dla polskiej gospodarki i życia społecznego. Wektory przyznawane są także za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi przedsiębiorczości.
Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej są najstarszą i największą organizacją pracodawców w Polsce. Instytucja działa od 1989 roku i  reprezentuje kilkanaście tysięcy firm.

***
Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest liderem branży kontroli jakości, czyli selekcji, naprawy i sortowania części, komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej w Polsce i jedną z największych firm w Europie. Głównymi odbiorcami usług firmy są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego oraz producenci samochodów. Klientami firmy są również zakłady zajmujące się produkcją wielkoseryjną z branży elektronicznej, AGD oraz kosmetycznej. Obecnie firma posiada swoje przedstawicielstwa 12 państwach: w Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Węgrzech, Belgii, Holandii oraz Chinach.

Firma kładzie duży nacisk na jakość świadczonych usług oraz na rzetelność i stabilność we współpracy ze swoimi kontrahentami. Współpraca z Exact Systems pomaga osiągnąć najwyższe standardy jakości oraz wspiera organizację procesów produkcyjnych.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest pod adresem: www.exactsystems.pl

cz.info.pl; źródło: Informacja prasowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px