Banner Top

21 edycja akcji Gwiazdy sportu i estrady dzieciom

Już po raz dwudziesty pierwszy niepełnosprawne dzieci spotkały się z częstochowskimi gwiazdami sportu i estrady. Uczestników charytatywnej imprezy odwiedził również Święty Mikołaj.

Impreza tradycyjnie odbyła się w mikołajki w klubie Stacherczak. Na wszystkich przybyłych czekali specjalnie zaproszeni goście, reprezentujący właśnie świat sportu i estrady. Wśród nich byli m.in.: prezenter Irek Bieleninik, lider Formacji Nieżywych Schabuff Olek Klepacz, Kapitan Disco, artysta Mariusz Chrząstek, a także sportowcy Sebastian Ułamek, Piotr Gruszka, Marek Cieślak, żużlowcy CKM Włókniarz, czy siatkarze AZS Częstochowa.

Uczestnicy zabawy, jak co roku oglądali występy na scenie, brali udział w konkursach, tańczyli i śpiewali oraz robili sobie zdjęcia z zaproszonymi gośćmi. Na wszystkich czekał też słodki poczęstunek. Jednym z najważniejszych punktów imprezy był przyjazd Świętego Mikołaja, który obdarował prezentami wszystkich przybyłych. Organizatorem mikołajkowej zabawy było Stowarzyszenie Speedway Fan Club Częstochowa.

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px